Jump to content

Liczba związku ...


doty
 Share

Recommended Posts

Czy pamieta ktoś date pierwszego spotkania ????

 

Jeśli tak , to można obliczyc liczbe związku :_okok:

 

Oki ...juz rozwijam temat ,otóż jesli spotkalismy sie 20-04-2008

 

2+0+0+4+2+0+0+8=16 .... 1+6=7 sumujemy tak jak numerologi i wychodzi nam liczba zwiazku 7

 

 

 

Związek o wibracji Liczby 1

Takie związki zdarzają się albo osobom o niezwykłym poczuciu własnego „ja” albo tym, którzy powinni popracować nad realizowaniem siebie właśnie przez pryzmat poczucia własnej odrębności i niezależności.

Jak się będzie rozwijać wasza relacja, to jest prawie niemożliwe do przewidzenia, bowiem 1 niesie wolność w działaniu a co za tym idzie pewną nieprzewidywalność.

To z pewnością jest związek bardzo kreatywny. Czekają was nieoczekiwane zwroty, wydarzenia, czasem „niebo” czasem „piekło”, ale raczej nigdy spokojny i bezpieczny stan.

 

1 to również ryzyko egocentryzmu - bycie razem to spotkanie się dokładnie w połowie drogi, drogi waszych marzeń, oczekiwań ale i obaw. Powiedźcie sobie o nich otwarcie. Uważajcie również na drugi biegun dominacji, czyli izolowanie się.

To co się dzieje między wami dziś - jest zapowiedzią jutra. Czeka was dużo pracy nad każdym pojedynczym drżeniem serca, czy to z radości czy z obawy przed odrzuceniem czy stratą uczuć ukochanej osoby.

Nie pytajcie, co będzie za rok, pięć, dziesięć. Teraźniejszość jest waszym najcenniejszym darem, poczujcie się bezpiecznie, bo macie siebie.

Inni postrzegają was dwoje jako niezwykle niezależny od inny i twórczy tandem.

 

 

Związek o wibracji Liczby 2

Macie szanse na prawdziwe partnerstwo i życie rodzinne. Potraficie się wspierać i twórczo rywalizować.

Tak jak w dniu poznania, tak i dalej będziecie dla siebie przede wszystkimi życzliwymi kompanami.

Dajecie sobie cierpliwość, życzliwość i radość z bycia razem.

2 niesie satysfakcję uczuciową i związek przez duże „Z” oparty na przyjaźni.

 

Jednak nie powinniście rozpływać się w partnerze. Każde z was jest odrębnym bytem, istotą, macie granice i odrębność swoich umysłów i emocji.

Zatem partnerstwo to nie to samo co zależność i podporządkowanie.

2 to także uzewnętrznianie uczuć, zapewne jesteście tą parą, która czule się obejmuje i całuje nawet w miejscach publicznych.

Przez wasze otoczenie jesteście postrzegani jako zgodne i pokrewne dusze.

 

 

Związek o wibracji Liczby 3

Jaki jest wasz związek? Bardzo dynamiczny i twórczy.

To romantyczność w najczystszej swej formie, czułe słówka, pieszczoty, wyrafinowane komplementy, noce bez tchu a może i wiersze…

Choć ten romantyzm ma też swoje drugie oblicze tj. dramatyzm wymówek ,pretensji, scen zazdrości.

Potraficie się ze sobą świetnie komunikować.

Właściwie to trudno cokolwiek przewidzieć, bowiem to co się pojawiło, ciągle się przeobraża.

Potraficie się spełnić i jako przyjaciele i jako małżonkowie, a zwłaszcza jako kochankowie.

 

Uważajcie na niecierpliwość. Naprawdę nie ma nic złego w czekaniu, w dojrzewaniu do pewnych przeżyć i emocji.

Waszym zagrożeniem jest także rozproszenie i marnotrawienie tego czym obdarzacie się wzajemnie.

Zbudujcie wasz własny azyl i niech tylko was dwoje ma do niego wstęp.

Przyjaciele, znajomi i rodzina niech nie przekraczają tej magicznej bariery, tej bańki mydlanej, która okala wasze dusze odkąd się pokochaliście.

To wasz raj! Innym udziela się wasz entuzjazm.

 

 

Związek o wibracji Liczby 4

Energia 4 zapewnia równowagę, poczucie stabilności. To zapowiedź wierności i porządku.

Przyjdzie wam włożyć wiele pracy w to, co się zrodziło między wami w dniu o wibracji 4. Przygotujcie się na wysiłek i lekcję wytrwałości.

Wasza miłość będzie rozwijała się wolno, ale za to na solidnych fundamentach. Waszym głównym celem powinno stać się zachowanie równowagi.

4 niesie ryzyko zbyt konserwatywnych i sztywnych zasad. Nie wszystko co nowe czy obce musi być złe.

Odtwórzcie się czasem na świat. Zamiast być małym „jeziorkiem”, bez wymiany wody przeistaczającym się w bajoro, pozwólcie sobie na bycie rzeką, niosącą zmienne prądy, ale zawsze świeże i dynamiczne.

To, że czeka was wiele wysiłku to tylko cześć wibracji 4, na końcu tej pracy jest osiągnięcie sukcesu i zamierzonego celu, np. zawarcie małżeństwa.

 

Związek o wibracji 4 zapowiada wzrost, doskonalenie ducha, umysłu, emocji w zmaganiach z trudnościami życia.

Należy uzbroić się w cierpliwość, ale jednocześnie z odwagą patrzeć na związek i sięgać po marzenia.

Wasze uczucie jest jak roślina, wymaga od was pełnego zaangażowania, „gleby” waszych skłaniających się ku sobie serc, „promieni” uczuć, czułych słów, „deszczu” uwagi, koncentracji i zaangażowania

 

Związek o wibracji Liczby 5

 

Wibracja 5 to magnetyzm i uwodzicielstwo. To potrzeba ciągłych zmian, doświadczeń.

Takie związki bardzo często zaczynają się piorunująco, przebiegają burzliwie a kończą gwałtownie. To dlatego, że 5 przede wszystkim działa na wasze zmysły. Zapowiada między wami ekscytację i chemię.

Czy macie szansę na coś więcej? Zawsze warto spróbować, jeśli do namiętności i zaangażowania dołączycie szczere uczucia i bliskość - to kto wie, może będzie to nie tylko związek ciał, ale i dusz?

A jeśli nie wasza namiętność zdominuje wszystko i niczym przysłowiowy słomiany ogień zgaśnie równie szybko, co i się rozpali - to też jest to jakieś doświadczenie. Wyciągnijcie z niego wnioski na przyszłość.

Jeśli oboje jesteście gotowi na romans, bez zbędnych pytań, bez obietnic i deklaracji, chcecie cieszyć się sobą, macie wspólne pasje, to z pewnością spotkaliście w bardzo odpowiednim dla siebie dniu.

5 gwarantuje podróże, w różne kraje i te geograficzne i nie.

To eskapady w krainy mentalne, w krainy seksualnych odkryć, to odkrywanie waszych ciał i potrzeb, to wspólne tropienie ciekawostek nowinek z ulubionych dziedzin.

A minusy - no właśnie, 5 to niestałość, zmienność, nadmierna impulsywność a przede wszystkim niedojrzałość zachowań. Wasz związek to prawdziwy rolercoster - uwaga, tu nie ma hamulca, więc trzymajcie się mocno! Popracujcie też nad wyznaczeniem granic waszej wolności, każdego z osobna jak i obojga razem!

Kluczem może być nauczenie się bycia dla siebie oparciem, dialogu a zwłaszcza zaakceptowania waszej odrębności i indywidualności

 

 

Związek o wibracji Liczby 6

Jeśli coś się rodzi w dniu o wibracji 6, a zwłaszcza jeśli jest to uczucie między mężczyzną i kobietą, to z pewnością jest to znajomość, która ma duże szanse stać się związkiem na całe życie.

Z tym, że to nie jest czas zabawy i beztroski, a raczej wspólna duchowa ścieżka wymagająca czasem wyrzeczeń.

Energia 6 przynosi harmonię, dynamizm, odpowiedzialność oraz ogromną potrzebę miłości, głębokiego związku z drugim człowiekiem.

Jeśli będziecie wibrowali na pozytywnej stornie tej liczby, to czeka was harmonia, poczucie partnerstwa i przynależności, a przede wszystkim miłość.

Ten związek wymaga odpowiedzialności i zobowiązania. Macie spore szanse osiągnąć stabilizację uczuciową. Waszym udziałem może stać się dom, rodzina, małżeństwo.

 

Przestrzegam jednak przed nadmiernym idealizowaniem zarówno partnera jak i waszego uczucia a także przed „sztywnością” zasad.

Związek serc, dusz, ciał i umysłów, jest na swój sposób żywy. Tak jak człowiek zmienia się, dorasta, ewoluuje, dlatego nie zaplanujesz go na zaś.

Pozwól czasem sprawom toczyć się swoim torem. Z pokorą przyjmując zarówno wzloty jak i życiowe zakręty.

Antidotum na napięcia i konflikty niech będzie kompromis. To tajemnica udanych związków i szczęśliwych małżeństw.

Dwie osoby tworzą związek, obie mają prawa i obowiązki, oboje „biorą” zarówno w sensie emocjonalnym jak duchowym, ale obie też dają

 

 

Związek o wibracji Liczby 7

Wibracja ta przynosi swoistą życiową nauczkę, nie sprzyja małżeństwu ani miłości, ale może przynieść dar w postaci zdania sobie sprawy z tego czego tak naprawdę chcecie od życia i od związku.

Dzień, w którym wasze drogi się przecięły ma liczbę 7. To co się miedzy wami rodzi ma ogromny potencjał być prawdziwe i szczere. Okazujecie sobie duszo życzliwości.

Wibracja 7 zapowiada rozwój dzięki pracy nad sobą w kontekście współżycia z drugim człowiekiem.

To nie jest związek w stylu „burza” i po burzy i znów przed burzą.

Nauczcie się z cierpliwością wyczekiwać na najbardziej dogodne chwile do spotkań, do podejmowania decyzji i do zmian. Nauczcie się postrzegać siebie nie tylko jako kochanków czy zakochanych, ale przede wszystkim jako przyjaciół. To przyjaźń może stać się kluczem do waszego szczęścia.

 

7 niestety niesie z sobą pewną samotność. Przejawiać się ona może w rozdzieleniu was, na jakiś czas bądź na zawsze. Dzielić was mogą podróże jednego lub obojga z was, praca bądź skłonność do zamykania się w sobie.

7 to także liczba rozczarowań i zawodów miłosnych. Być może wynikająca nie ze „złego losu” a zwyczajnie z waszego braku realizmu i wierze w mrzonki i iluzje.

Objawi się to w poczuciu zepchnięcia waszych uczuć na margines życia partnera. Sami będziecie wiedzieć, czy powiedzieć dość i odejść, przyznać się do tego, że nie wyszło, czy też zostać i walczyć.

Jeśli zostaniecie na polu bitwy, to spójrzcie na ten związek z dystansu, zanalizujcie wszelkie za i przeciw, a sobie doradzajcie jakbyście byli swoim najlepszym przyjacielem, szczerym ale i krytycznym.

Jeśli chcecie wygrać, nie ma innej drogi jak uwierzyć w was i waszego partnera, w to że może wam wyjść.

Jeśli już będziecie razem, niech zawsze każde z was ma w tej relacji, choć odrobinę miejsca tylko dla siebie, choć maleńki skrawek prywatnego nieba

 

 

Związek o wibracji Liczby 8

Ta wibracja przynosi sukces, osiąganie własnych marzeń ale i dominację. Wszystko jest w waszych rękach.

Spotkaliście się w dniu o wibracji 8. To dobrze zapowiadająca się relacja.

Zasadniczym celem tego, że się spotkaliście, jest zapewnienia wam obojgu stabilizacji. To spotkanie to albo wielki sukces, albo spektakularna porażka.

Jeśli jednak na samym początku waszej podróży ustalicie jasno i wyraźnie jakie są wasze cele, jaki jest cel „was” jako tandemu - to sukces jest gwarantowany.

Przynosi spełnienie w praktycznym wymiarze, pozwala na realizację ambicji parterów. Od samego początku macie poczucie rzeczywistości, wiecie, na czym stoicie.

Macie w sobie odwagę aby walczyć o was, o siebie, o wasz związek. Jak nigdy przedtem bezbłędnie oceniacie uczucia pantera, odbieracie i odszyfrowujecie jego sygnały.

 

Uważajcie na pewien aspekt 8, który prędzej czy później się ujawni, tj. skłonność do dominacji - kluczem do szczęścia jest partnerstwo, ani dominacja ani poddaństwo.

Oboje macie takie same prawa jak i obowiązki. Nie pozwólcie też aby to co jest między wami zdominowało inne aspekty waszego życia. Macie prawo do własnych zainteresowań, przyjaciół, pasji. To nie umniejsza waszego uczucia.

Pewność siebie i stanowczość nie wyklucza wrażliwości serca. 8 to liczba pracy i ambicji.

Niech was nie dziwi to, że sporo „potu” włożycie w ten związek. W zamian otrzymacie solidne wsparcie, bezpieczny azyl, w którym zawsze ilekroć będzie potrzebowali naładujecie akumulatory.

Przyjdzie wam się również zmierzyć z wartością pieniądza.

 

 

Związek o wibracji Liczby 9

Spotkaliście się - nareszcie odnaleźliście siebie. Ale wibracja 9 niesie coś jeszcze, wy - jako całość tworzycie, co prawda całość, ale jesteście też potrzebni światu.

Wasz wkład przejawi się w tym, co uda wam się wypracować wspólnie, dla innych. Związek ten uczy ponadto jak połączyć marzenia, ideały z przyziemną stroną życia.

Dużo czasu spędzicie razem, przegadacie wiele godzin, nawiążecie kontakty a wszystko po to, aby lepiej zrozumieć samych siebie, ludzi i świat.

Liczba 9 zapowiada głębokie przeżycia uczuciowe. Sprzyja ponadto stabilizacji.

Jednak wchodząc w tę relację musicie być pewni, co do swoich uczuć i oczekiwań, bowiem błędy w ocenie sytuacji czy skłonność do oszukiwania samych siebie są również udziałem tej wibracji.

Przygotujcie się na lawinę uczuć, wyznań, ale i na pewną nerwowość a czasem i konflikty rodzinne.

 

Lekcją tego związku może być nauka przystosowania się do otoczenia czy odkrycia swojego powołania, zobaczenia siebie przez pryzmat partnera i waszego związku. Pewne zagrożenia mogą wynikać z trudności z zaangażowaniem się, z czego wynikają napięcia uczuciowe.

Otwórzcie się na swojego partnera, on też ma wątpliwości, obawy, marzenia, wyobrażenia waszego związku. Poznaj go, jego jasną i ciemną stronę i pokochaj go bezwarunkowo.

Kluczem niech będzie akceptacja, nie dopasowywanie do swojej wizji nie zmienianie na siłę a przyjęcie do swojego serca takim, jakim jest, bo to „cały” człowiek jest darem dla ciebie a ty dla niego!

 

 

.

Edited by doty
Link to comment
Share on other sites

Czy pamieta ktoś date pierwszego spotkania ????

 

Jeśli tak , to można obliczyc liczbe związku :_okok:

 

 

 

 

.

 

Pierwszego spotkania dwoja ludzi jak rozumiem...? I o czym ta liczba ma mówić? Ja mam pomysł - jak parzysta to związek OK, jak nieparzysta to do KITU... Żartuję... Dotuś... rozwiń temat :_okok:

Link to comment
Share on other sites

to podaj interpretacje dla 8, 7 i 4 :usmiech:

 

 

greg dzisiaj 8

 

 

Ta wibracja przynosi sukces, osiąganie własnych marzeń ale i dominację. Wszystko jest w waszych rękach.

Spotkaliście się w dniu o wibracji 8. To dobrze zapowiadająca się relacja.

Zasadniczym celem tego, że się spotkaliście, jest zapewnienia wam obojgu stabilizacji. To spotkanie to albo wielki sukces, albo spektakularna porażka.

Jeśli jednak na samym początku waszej podróży ustalicie jasno i wyraźnie jakie są wasze cele, jaki jest cel „was” jako tandemu - to sukces jest gwarantowany.

Przynosi spełnienie w praktycznym wymiarze, pozwala na realizację ambicji parterów. Od samego początku macie poczucie rzeczywistości, wiecie, na czym stoicie.

Macie w sobie odwagę aby walczyć o was, o siebie, o wasz związek. Jak nigdy przedtem bezbłędnie oceniacie uczucia pantera, odbieracie i odszyfrowujecie jego sygnały.

 

Uważajcie na pewien aspekt 8, który prędzej czy później się ujawni, tj. skłonność do dominacji - kluczem do szczęścia jest partnerstwo, ani dominacja ani poddaństwo.

Oboje macie takie same prawa jak i obowiązki. Nie pozwólcie też aby to co jest między wami zdominowało inne aspekty waszego życia. Macie prawo do własnych zainteresowań, przyjaciół, pasji. To nie umniejsza waszego uczucia.

Pewność siebie i stanowczość nie wyklucza wrażliwości serca. 8 to liczba pracy i ambicji.

Niech was nie dziwi to, że sporo „potu” włożycie w ten związek. W zamian otrzymacie solidne wsparcie, bezpieczny azyl, w którym zawsze ilekroć będzie potrzebowali naładujecie akumulatory.

Przyjdzie wam się również zmierzyć z wartością pieniądza.

 

.

Link to comment
Share on other sites

I dla 9 ;) jeśli dobrze policzyłam.. 29.05.2009

 

Szizi

 

 

 

Spotkaliście się - nareszcie odnaleźliście siebie. Ale wibracja 9 niesie coś jeszcze, wy - jako całość tworzycie, co prawda całość, ale jesteście też potrzebni światu.

Wasz wkład przejawi się w tym, co uda wam się wypracować wspólnie, dla innych. Związek ten uczy ponadto jak połączyć marzenia, ideały z przyziemną stroną życia.

Dużo czasu spędzicie razem, przegadacie wiele godzin, nawiążecie kontakty a wszystko po to, aby lepiej zrozumieć samych siebie, ludzi i świat.

Liczba 9 zapowiada głębokie przeżycia uczuciowe. Sprzyja ponadto stabilizacji.

Jednak wchodząc w tę relację musicie być pewni, co do swoich uczuć i oczekiwań, bowiem błędy w ocenie sytuacji czy skłonność do oszukiwania samych siebie są również udziałem tej wibracji.

Przygotujcie się na lawinę uczuć, wyznań, ale i na pewną nerwowość a czasem i konflikty rodzinne.

 

Lekcją tego związku może być nauka przystosowania się do otoczenia czy odkrycia swojego powołania, zobaczenia siebie przez pryzmat partnera i waszego związku. Pewne zagrożenia mogą wynikać z trudności z zaangażowaniem się, z czego wynikają napięcia uczuciowe.

Otwórzcie się na swojego partnera, on też ma wątpliwości, obawy, marzenia, wyobrażenia waszego związku. Poznaj go, jego jasną i ciemną stronę i pokochaj go bezwarunkowo.

Kluczem niech będzie akceptacja, nie dopasowywanie do swojej wizji nie zmienianie na siłę a przyjęcie do swojego serca takim, jakim jest, bo to „cały” człowiek jest darem dla ciebie a ty dla niego!

 

 

.

Link to comment
Share on other sites

Witam:icon_lol:

 

A czy moglabym prosic o interpretacje 10 :) ( 30.05.2009)

Ciekawa jestem i to bardzo:icon_lol:

Z góry dziękuję.

Edited by zly_duszek:)
Link to comment
Share on other sites

Witam:icon_lol:

 

A czy moglabym prosic o interpretacje 10 :) ( 30.05.2009)

Ciekawa jestem i to bardzo:icon_lol:

Z góry dziękuję.

 

 

zly_duszek Twoja liczba zwiazku to 1 ..poszukaj na pierwszej stronie :_okok:

Link to comment
Share on other sites

a ja poprosze o interpretacje 7 - chyba dobrze policzyłam... data spotkania 02.07.2005

 

 

mysz tak Twoja liczba to 7 ,zapraszam na pierwsza strone :_okok:

Link to comment
Share on other sites

nasunęło mi sie jednak pewne pytanie doty, czy ta data spotkania ma być pierwszego spotkania wogóle w życiu i rozmowy, czy pierwszego spotkania juz na randce, po wczesniejszym, np. telefonicznym ustaleniu dnia,daty i godziny ????

Link to comment
Share on other sites

ehhh z chęcią bym skorzystała z tej interpretacji ale niestety nie pamiętam daty naszego poznania... Wiem,że były to lata 90te, moja ciocia była jego wychowawczynią i jeździliśmy razem na basen :) chyba,że data od której zaczął się nasz związek?

Link to comment
Share on other sites

ehhh z chęcią bym skorzystała z tej interpretacji ale niestety nie pamiętam daty naszego poznania... Wiem,że były to lata 90te, moja ciocia była jego wychowawczynią i jeździliśmy razem na basen :) chyba,że data od której zaczął się nasz związek?

 

 

shimmy.... pierwszego spotkania ,czyli kiedy pierwszy raz sie zobaczyliscie..... nie musiała to byc randka, poprostu zobaczyc sie pierwszy raz na oczy ....

przykro mi ze nie pamietasz :_smutny:

Link to comment
Share on other sites

no mówi się trudno :) ale ja i tak wem,że to przeznaczenie,bo nasz drogi cały czas się przeplatają. Moja ciocia była jego wychowawczynią i jeździliśmy razem na basen,chodziliśmy do tego samego gimnazjum,zaiskrzyło na studiach. Miałam zwiać z wykładu,ale zostałam i tak się "poznaliśmy" po raz drugi :) nawet po rozstaniu wpadamy na siebie "przypadkowo". Ale jak wiadomo, przypadki nie istnieją :D

Link to comment
Share on other sites

shimmy...ktos ostatnio ,ktos wiekowy juz tez mi powiedział :dziewczyno nic sie przypadkiem nie dzieje, wszystko ma jakis cel :)

 

pozdrawiam i nadal życze takiego pozytywnego podejscia do Waszego zwiazku ;)

Link to comment
Share on other sites

związku między nami nie ma,,bo sie rozstaliśmy pół roku temu,ale nadal nasze drogi przeplataja się ze sobą.Więc uważam,że rozeszliśmy się żeby się czegoś nauczyć osobno i potem stworzyc "porządny" związek ;D

Link to comment
Share on other sites

Jesli to dla Ciebie to zapomnij - w maju bylas na czerwono wiec nic z tego nie bedzie ...

 

 

oooo i pojawił sie Pan Cyferka :chytry_na:

 

to moze mi napiszesz z których moich dwoch dat nic nie bedzie?? :jezyk2:

 

1. 29-marzec-2006

 

2. 25-grudzien-2008

 

 

nio :chytry_na:

Edited by doty
Link to comment
Share on other sites

Jesli chodzi o daty poznania to potrzebuje jeszcze dodatkowo daty partnerow, ale pomijajac to:

1) - z rocznika taka para nie stworzy pelnej rodziny bo 2 na czerwono caly rok, z miesiaca natomiast nie bedzie taka para miala sily przebicia oraz szczescia w zyciu.

 

2) - z rocznika jest brak szczescia i dosc dobra rodzina, natomiast z miesiaca jest brak rodziny (takie pol na pol wiec moze byc) oraz moze byc problem z uczuciami w tej parze.

 

Obydwie pary zbyt pochopne decyzje moga podejmowac, bo grudzien '08 a rocznik '06 to podobny uklad cyfrologiczny :)

Link to comment
Share on other sites

Jesli chodzi o daty poznania to potrzebuje jeszcze dodatkowo daty partnerow, ale pomijajac to:

1) - z rocznika taka para nie stworzy pelnej rodziny bo 2 na czerwono caly rok, z miesiaca natomiast nie bedzie taka para miala sily przebicia oraz szczescia w zyciu.

 

2) - z rocznika jest brak szczescia i dosc dobra rodzina, natomiast z miesiaca jest brak rodziny (takie pol na pol wiec moze byc) oraz moze byc problem z uczuciami w tej parze.

 

Obydwie pary zbyt pochopne decyzje moga podejmowac, bo grudzien '08 a rocznik '06 to podobny uklad cyfrologiczny :)

 

 

 

ot Cyferka i zgadza sie co do pierwszej pary :_okok:

 

natomiast co do drugiej , tu sie jeszcze wszystko rozwija i jak sam napisałeś .... chwilowo podljeli zbyt pochopna decyzje....jeszcze walcza o swoj zwiazek ...

 

jak myslisz powinni powalczyc tez z cyferkami ,zeby im sie udało :chytry_na:

Link to comment
Share on other sites

cyferek nie mozna poukladac - mozna sie z nimi zapoznac i wiedziec kiedy co mozna zrobic aby bylo dobrze :)

 

Czyli w jakim miesiącu albo roku podejmować takie a nie inne decyzje i działania?

Link to comment
Share on other sites

cyferek nie mozna poukladac - mozna sie z nimi zapoznac i wiedziec kiedy co mozna zrobic aby bylo dobrze :)

 

 

dobrze zgadzam sie owszem....ale jest jedno ale....

 

jesli bede wiedziec...... kiedy bede mogla cos zrobic zeby bylo dobrze i cos zaplanuje a ta druga strona w tym czasie nie bedzie miala czasu lub checi ....

 

i co?????:chytry_na:

 

znow kolejne czekanie na dogodne daty ????:_smutny:

Link to comment
Share on other sites

Guest greg639
Ale za to ja wiem z czym moge wygrac :)

jeśli uważasz, że Twoja wiedza pozwala Ci "wygrać" - to masz do tego absolutne prawo i pewnie wygrasz, ale nie sądź (że inni są naiwni) abyś i Ty nie był sądzony

każdy posiada jakąś wiedzę, która pozwala mu "wygrywać" i każda droga prowadzi do celu, którym jest szczęście ("zwycięstwo") - ale dla każdego inne

 

ale odbiegamy od tematu :mysli:

Link to comment
Share on other sites

Czyli w jakim miesiącu albo roku podejmować takie a nie inne decyzje i działania?

Tak - dokladnie o to chodzi w cyfrologii - aby wszystko robic zgodnie z cyferkami a nie wtedy kiedy sie ma na cos ochote :)

 

dobrze zgadzam sie owszem....ale jest jedno ale....

 

jesli bede wiedziec...... kiedy bede mogla cos zrobic zeby bylo dobrze i cos zaplanuje a ta druga strona w tym czasie nie bedzie miala czasu lub checi ....

i co?????:chytry_na:

znow kolejne czekanie na dogodne daty ????:_smutny:

Niestety - nie ma lepszego wyjscia.

 

jeśli uważasz, że Twoja wiedza pozwala Ci "wygrać" - to masz do tego absolutne prawo i pewnie wygrasz, ale nie sądź (że inni są naiwni) abyś i Ty nie był sądzony

każdy posiada jakąś wiedzę, która pozwala mu "wygrywać" i każda droga prowadzi do celu, którym jest szczęście ("zwycięstwo") - ale dla każdego inne

Wiesz - ja mowie (pisze) co mysle i nie przejmuje sie kompletnie tym, ze ktos mnie osadza lub ma o mnie takie a nie inne zdanie - to nie moj problem tylko danej osoby :) I nie kazda wiedza, ktora ktos tam posiada prowadzi do zwyciestwa - z moich obserwacji wynika, ze cala ta numerologia to jednak jeszcze ma ogromne niedociagniecia i ja bym sie bal ja stosowac jako walke z kosmosem bo to jednak nie jest to co powinno byc :)

Link to comment
Share on other sites

Guest greg639
ze cala ta numerologia to jednak jeszcze ma ogromne niedociagniecia i ja bym sie bal ja stosowac jako walke z kosmosem bo to jednak nie jest to co powinno byc :)

fakt - numerologii nie powinno się stosować do jakiejkolwiek walki, zresztą tak samo jak i jakichkolwiek innych dziedzin,

jednak wszystkie one są narzędziem do rozwoju człowieka i każdy wybiera taką jaka mu najbardziej odpowiada :okok:

Link to comment
Share on other sites

Niestety - nie ma lepszego wyjscia.

 

tos mnie pocieszył:_smutny:

 

a juz powaznie , był czas kiedy naprawde staralam sie robic cos w ustalonych , dla mnie szczesliwych datach ..... nic z tego nie wychodzilo, moze nie byly to kleski ale szczescia i radosci mi nie daly

 

natomiast gdy sie cos wydazylo spontanicznie , w zwyklym dniu bez zadnej wskazanej cyfry ....takie zdarzenia byly moimi najlepszymi dniami w zyciu ....i choc pisze w czasie przeszlym, warto bylo je przezyc...nie znajac dnia i godziny ....

Link to comment
Share on other sites

fakt - numerologii nie powinno się stosować do jakiejkolwiek walki, zresztą tak samo jak i jakichkolwiek innych dziedzin,

jednak wszystkie one są narzędziem do rozwoju człowieka i każdy wybiera taką jaka mu najbardziej odpowiada :okok:

 

No fajnie - jednak cyfrologia jest wlasnie narzedziem do walki z "przeznaczeniem" - albowiem pewnych rzeczy mozna uniknac, jak np. wypadku albo co gorsza smierci - znajomej maz, gdyby bylo wiadomo, ze w danym dniu grozi mu wypadek a w miesiacu smierc to inaczej by wszystko mozna bylo ulozyc i do tej pory moglby sobie gosciu zyc a tak to dupa...

 

tos mnie pocieszył:_smutny:

a juz powaznie , był czas kiedy naprawde staralam sie robic cos w ustalonych , dla mnie szczesliwych datach ..... nic z tego nie wychodzilo, moze nie byly to kleski ale szczescia i radosci mi nie daly

natomiast gdy sie cos wydazylo spontanicznie , w zwyklym dniu bez zadnej wskazanej cyfry ....takie zdarzenia byly moimi najlepszymi dniami w zyciu ....i choc pisze w czasie przeszlym, warto bylo je przezyc...nie znajac dnia i godziny ....

 

Staralas sie robic te rzeczy wg cyfrologii czy numerologii? Zaloze sie, ze wg numerologii - a jak zauwazylas moze numerologia ma swoje opisy ale stwierdzam, ze to jednak cyfrologia bardziej sie sprawdza - cyfrologia bowiem jest mapa oddzialywania kosmosu na zycie czlowieka i to wg niej prawidlowo nalezaloby sie kierowac... Po chlopskiemu: cyfrologia jest to plan dzialan Boga ...

Link to comment
Share on other sites

Guest greg639
No fajnie - jednak cyfrologia jest wlasnie narzedziem do walki z "przeznaczeniem" - albowiem pewnych rzeczy mozna uniknac, jak np. wypadku albo co gorsza smierci - znajomej maz, gdyby bylo wiadomo, ze w danym dniu grozi mu wypadek a w miesiacu smierc to inaczej by wszystko mozna bylo ulozyc i do tej pory moglby sobie gosciu zyc a tak to dupa...

według "cyfrologii" w zeszłym roku mój związek powinien się rozpaść - dlaczego tak się nie stało ??? - sam napisałeś, że jesteś zdziwiony, że "nadal jesteśmy razem"

Link to comment
Share on other sites

Nie pamietam co Ci pisalem - dyslektykiem jestem :P Aczkolwiek jesli nie jestescie cyfrologicznie dopasowani to powinien byl sie rozpasc ten zwiazek a tak to przesuneliscie to co prawdopodobnie nieuniknione. To tak jak moja znajoma poronila 2x ciaze - wg cyfrologii wychodzilo porazenie lub down u dziecka - ale uparla sie na dziecko i natura juz nie sprawila, ze matka poronila dziecko tylko urodzila dziecko z porazeniem mozgowym - co innego walczyc gdy wiadomo, ze warto, a co innego walczyc aby pokazac swiatu, ze "jest sie lepszym i dam rade" - to jest tzw. cwaniactwo :)

Link to comment
Share on other sites

Staralas sie robic te rzeczy wg cyfrologii czy numerologii? Zaloze sie, ze wg numerologii - a jak zauwazylas moze numerologia ma swoje opisy ale stwierdzam, ze to jednak cyfrologia bardziej sie sprawdza - cyfrologia bowiem jest mapa oddzialywania kosmosu na zycie czlowieka i to wg niej prawidlowo nalezaloby sie kierowac... Po chlopskiemu: cyfrologia jest to plan dzialan Boga ...

 

 

To po babsku : wypisz mi do konca tego roku moja cyfologiczna tabelke...tylko tak zebym mogla zrozumiec....jesli sie cos zgodzi przysiegam ze w tym dniu napisze i opisze co to bylo....dane swoje wysylam na priv

 

i jeszcze cos waznego , moze to ma znaczenie???...piszesz ze to plan Boga , a mnie Bog opuscil dawno,dawno temu.... moze to ma zwiazek???

Link to comment
Share on other sites

Guest greg639
co innego walczyc gdy wiadomo, ze warto, a co innego walczyc aby pokazac swiatu, ze "jest sie lepszym i dam rade" - to jest tzw. cwaniactwo :)

a kiedy wiadomo, że warto ???

 

i dlaczego chcesz udowodnić, że cyfrologia jest "lepsza i da radę" :lol:

Edited by greg639
Link to comment
Share on other sites

To po babsku : wypisz mi do konca tego roku moja cyfologiczna tabelke...tylko tak zebym mogla zrozumiec....jesli sie cos zgodzi przysiegam ze w tym dniu napisze i opisze co to bylo....dane swoje wysylam na priv

 

i jeszcze cos waznego , moze to ma znaczenie???...piszesz ze to plan Boga , a mnie Bog opuscil dawno,dawno temu.... moze to ma zwiazek???

 

To nie tak dziala - w cyfrologii jedna cyferka ma kilka znaczen - i zainteresowana osoba jesli zada konkretne pytanie kiedy moze np. wziac slub lub przeprowadzic sie to pod tym katem interpretuje sie tabele. Poza tym sa jeszcze tez wazne uklady dzienne - co z tego, ze fajny jest miesiac jak np. przychodzi dzien, w ktorym grozi wypadek, jedziesz na narty i skrecasz noge - nie rozpisze Ci przeciez kazdego dnia do konca roku :)))

Bog Cie opuscil w dniu urodzenia - to sie zgadza, gdyz urodzilas sie w bialym miesiacu i cale zycie tacy ludzie maja pod gorke - mozna to zalagodzic np. lepszym wyksztalceniem aby bylo latwiej.

 

a kiedy wiadomo, że warto ???

i dlaczego chcesz udowodnić, że cyfrologia jest "lepsza i da radę" :lol:

Cyfrologia pokazuje czy warto. Ja nie udowadniam i nie musze tego robic - moje interpretacje mowia same za siebie a inni niech wyciagaja wnioski. A czy wyciagna odpowiednie wnioski to rowniez nie moj problem - kazdy ma to na co zasluguje - zgadza sie?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To nie tak dziala - w cyfrologii jedna cyferka ma kilka znaczen - i zainteresowana osoba jesli zada konkretne pytanie kiedy moze np. wziac slub lub przeprowadzic sie to pod tym katem interpretuje sie tabele. Poza tym sa jeszcze tez wazne uklady dzienne - co z tego, ze fajny jest miesiac jak np. przychodzi dzien, w ktorym grozi wypadek, jedziesz na narty i skrecasz noge - nie rozpisze Ci przeciez kazdego dnia do konca roku :)))

Bog Cie opuscil w dniu urodzenia - to sie zgadza, gdyz urodzilas sie w bialym miesiacu i cale zycie tacy ludzie maja pod gorke - mozna to zalagodzic np. lepszym wyksztalceniem aby bylo latwiej

 

 

Cyferka jazda na nartach mi nie grozi...chyba ze spadne z .. ( nie wazne z czego)... a wiesz to by sie zgadzalo ze Bog mnie opuscil w dniu urodzenia .... ja glupia sadzilam ze pozniej....co do zalagodzen, przepraszam mam odmienne zdanie .....

Link to comment
Share on other sites

Guest greg639
kazdy ma to na co zasluguje - zgadza sie?

ja to widzę tak, że każdy ma to - co chce mieć - świadomie lub nieświadomie

 

a kiedy warto, żebym zagrał w totka :chytry:

Edited by greg639
Link to comment
Share on other sites

ja to widzę tak, że każdy ma to - co chce mieć - świadomie lub nieświadomie

 

a kiedy warto, żebym zagrał w totka :chytry:

 

Wiesz - jak bylem mlodszy to tez sadzilem, ze to nasze myslenie daje nam to co chcemy - z czasem to sie okazalo jednak jedna wielka bzdura :)

Link to comment
Share on other sites

Guest greg639
Wiesz - jak bylem mlodszy to tez sadzilem, ze to nasze myslenie daje nam to co chcemy - z czasem to sie okazalo jednak jedna wielka bzdura :)

 

najwyraźniej straciłeś kontrolę :glaszcze:

 

to ile Ty musisz mieć lat :szok:

 

i co z tym totkiem :chytry:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 4 weeks later...

Prosze o interpretacje, jesli ktos jeszcze tutaj dziala w tym zakresie:(( mam nadzieje ze tak. My sie spotkalismy 28 czerwca 2004 roku. Czytalam gdzies tutaj ze to oznacza wdowienstwo? Nie moge teraz tego znalezc. I mam jeszcze pytanie. Czym sie wlasciwie rozni to od wibracji zwiazku, wyliczanego na podstawie dat urodzenia? Dzieki i pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja mam pytanie jak to wkońcu jest.. Zaczęłam sie gubić. Jedni podają że by obliczyć liczbę związku należy zsumować cyfry z daty poznania się dwóch osób, inni natosmiast ze należy zsumować drogi życia. Mogę prosić o wyjaśnienie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...