Jump to content

Pani Byk Pan Strzelec


lubcia10
 Share

Recommended Posts

Pani Byk i Pan Strzelec

 

 

Wiele przeciwności. Ciężko tej parze znaleźć wspólną płaszczyznę porozumienia. On urodził się po to by być wolnym, by poznawać świat. Pani Byk skupia się na posiadaniu: domu, rodziny i efektownego mieszkania. Strzelec uwielbia spontaniczność. Lubi cieszyć się tym co przynosi dzień, a planowanie to monotonne i niszczące cały urok zajęcie.

 

Kobieta Byk bez opracowania taktyki działania nie potrafi należycie funkcjonować. Nakreślenie chociażby szkicu przyszłości pozwala jej czuć się bezpiecznie. Przy tak innej mentalności i różnych celach życiowych, aż dziw, że osoby te w ogóle mogły na siebie zwrócić uwagę. Gdy jednak dosięgnie ich strzała Amora powinni wzajemnie poznać swoje upodobania i wyjść im naprzeciw. Po pełnym wrażeń dniu, Pan Strzelec chętnie powróci do ciepła domowego ogniska, o które pieczołowicie zadba Byk. On lubiąc różnorodność, chętnie będzie robił jej niespodzianki.

 

Pan Strzelec bardzo angażuje się w swoja pracę zawodową, co często przynosi wymierne korzyści materialne. A to najbardziej podoba się materialistycznej Pani Byk. W seksie raczej harmonia, zwłaszcza, gdy Pani Byk zdobędzie się na spontaniczność.

 

Nie będzie łatwo, chyba, że odpowiada Ci Byku rola matki i kochanki. O partnerstwie raczej mowy być nie może - ciężko Wam odnaleźć wspólną nić porozumienia. Na pewno będzie łatwiej, gdy będziecie mniej uparci i skłonni do ustępstw na rzecz partnera.

 

 

i coś na wesoło na Pana Strzelca :)

 

Prawdziwy Strzelec, to osobliwość dla innych. Ma wielki apetyt na życie, tak wielki, że nie przejmuje się budżetem, gdzie po stronie zysków, znajdują się straty. Zaciąga pożyczki bez opamiętania, kupuje drogie rzeczy, by następnie magazynować je w kącie. Czasem z braku kasy zapuszcza się w gąszcz internetowych randek. Tam staje się krezusem i donżuanem, plotkuje bez opamiętania, obiecuje, bez chęci dotrzymania jakiejkolwiek deklaracji. Pokonać go jedynie może twoja szczerość i dziecięcość twej duszy.

 

 

poz. doty

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Co do mnie - Byka to się zgodzę, co do mojego męża to z niego jakiś dziwny Strzelec :D On to typowy domator - jeszcze mnie by z sobą więził w domu, ale ja się buntuje:) Na pewno z podziałem obowiązków się zgadza. Najlepiej bym ja wszystko robiła, chyba włącznie z korzystaniem za niego z toalety :P Obibok jeden :D ale jak mu wytycze proste cele to jakoś idzie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...