Skocz do zawartości

Pani Byk Pan Strzelec


lubcia10

Rekomendowane odpowiedzi

Pani Byk i Pan Strzelec

 

 

Wiele przeciwności. Ciężko tej parze znaleźć wspólną płaszczyznę porozumienia. On urodził się po to by być wolnym, by poznawać świat. Pani Byk skupia się na posiadaniu: domu, rodziny i efektownego mieszkania. Strzelec uwielbia spontaniczność. Lubi cieszyć się tym co przynosi dzień, a planowanie to monotonne i niszczące cały urok zajęcie.

 

Kobieta Byk bez opracowania taktyki działania nie potrafi należycie funkcjonować. Nakreślenie chociażby szkicu przyszłości pozwala jej czuć się bezpiecznie. Przy tak innej mentalności i różnych celach życiowych, aż dziw, że osoby te w ogóle mogły na siebie zwrócić uwagę. Gdy jednak dosięgnie ich strzała Amora powinni wzajemnie poznać swoje upodobania i wyjść im naprzeciw. Po pełnym wrażeń dniu, Pan Strzelec chętnie powróci do ciepła domowego ogniska, o które pieczołowicie zadba Byk. On lubiąc różnorodność, chętnie będzie robił jej niespodzianki.

 

Pan Strzelec bardzo angażuje się w swoja pracę zawodową, co często przynosi wymierne korzyści materialne. A to najbardziej podoba się materialistycznej Pani Byk. W seksie raczej harmonia, zwłaszcza, gdy Pani Byk zdobędzie się na spontaniczność.

 

Nie będzie łatwo, chyba, że odpowiada Ci Byku rola matki i kochanki. O partnerstwie raczej mowy być nie może - ciężko Wam odnaleźć wspólną nić porozumienia. Na pewno będzie łatwiej, gdy będziecie mniej uparci i skłonni do ustępstw na rzecz partnera.

 

 

i coś na wesoło na Pana Strzelca :)

 

Prawdziwy Strzelec, to osobliwość dla innych. Ma wielki apetyt na życie, tak wielki, że nie przejmuje się budżetem, gdzie po stronie zysków, znajdują się straty. Zaciąga pożyczki bez opamiętania, kupuje drogie rzeczy, by następnie magazynować je w kącie. Czasem z braku kasy zapuszcza się w gąszcz internetowych randek. Tam staje się krezusem i donżuanem, plotkuje bez opamiętania, obiecuje, bez chęci dotrzymania jakiejkolwiek deklaracji. Pokonać go jedynie może twoja szczerość i dziecięcość twej duszy.

 

 

poz. doty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Co do mnie - Byka to się zgodzę, co do mojego męża to z niego jakiś dziwny Strzelec :D On to typowy domator - jeszcze mnie by z sobą więził w domu, ale ja się buntuje:) Na pewno z podziałem obowiązków się zgadza. Najlepiej bym ja wszystko robiła, chyba włącznie z korzystaniem za niego z toalety :P Obibok jeden :D ale jak mu wytycze proste cele to jakoś idzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...