Jump to content

PROSZĘ O INTERPRETACJĘ MOJEGO SNU;)Z góry dziękuję;)


jarekeko
 Share

Recommended Posts

Witam.

Po raz pierwszy proszę o interpretacje Mego snu i mam nadzieje że dowiem się co on oznacza i niesie ze sobą.

 

No więc tak:

Akcja mojego snu toczy się w dość dawnych czasach z mojego wglądu wygląda to na wiek XVIII/XIX lub coś w tym stylu(stwierdzam to po wyglądzie otoczenia i jego elementów które się tam znajdują). Docieram do pewnego miejsca nawet nie wiem jakiego i od razu znajduje się w domu. Po chwili okazuje się że kupiłem ten dom. Wnętrze domu było bardzo zaniedbane i dość upiorne rodem z filmów z draculą (wszędzie pełno pajęczyn a wokoło panuje straszliwy mrok).

Po niedługim przebywaniu i oglądaniu nowo zakupionego domu i prób jego ogarnięcia przybywa do mnie z wizytą Ksiądz. Rozmawiamy o czymś i w jednej chwili otrzymuje od niego dwa Krzyżyki takie jak na szyje.

Następnie tak jak kazał mi Ksiądz zacząłem kantem jednego z krzyżyków ryć(rzeźbić) w drugim też krzyżyk tzn. rowki w kształcie krzyżyka z których wypływała krew jak z ran.

Chwilę później zacząłem rozmawiać znów z Księdzem na temat drzwi znajdujących się w ostatnim pokoju domu najbardziej ponurym i przerażającym. W czasie rozmowy drzwi nagle zostały wyważone a raczej wyleciały tak jakby ktoś je rozsadził bombą. A z schodów które były za nimi zaczęła schodzić przerażająca postać rodem z filmu "the ring". Zaczęła iść w naszą stronę a dokładnie w moją. Chwyciła mnie mocno tak że nie mogłem nic zrobić a Ksiądz coś do mnie wołał i nagle wyjąłem jakąś Książkę/Księgę jakby jakąś biblie czy coś i te dwa krzyżyki o których mówiłem wcześniej i straszny potwór rozpłyną się. Po nie długiej chwili siedziałem z Księdzem w salonie domu i popijając herbatę cieszyliśmy się że jest już po wszystkim. A dom tak jak był ponury i straszny stał się czysty lśniący i pełen blasku światła wpadającego przez okna.

 

To tyle koniec mojego snu;)

 

Bardzo proszę o jego dobrą interpretacje.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem straszny,brudny dom to jakieś problemy z którymi możesz się zetknąc.Tak samo straszna osoba.Może moim zdaniem oznaczac jakieś trudności,Twoje obawy.Piszesz że pojawia się tam ksiądz.Myśle że to jakaś pomocna Ci osoba,która będzie starała Ci się pomóc w trudnej sprawie.Piszesz że dzięki bibli ta zła postać znika i dom staje się znów czysty i słoneczny.A może dom to Twoja dusza która chce byś bardziej zbliżył się do Boga.W końcu dzięki biblii pokonujesz złą postać.Myśle że w końcu uda Ci się rozwiązać swe problemy bo dom na nowo staje się czysty i słoneczny.Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję za wyjaśnienie mojego snu;)

Mam nadzieje że też tak będzie czas wszystko pokaże.

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...