Skocz do zawartości

Wisiorek ze smokiem


AkaNoTsubaki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Miałem ostatnio bardzo dziwny sen i niestety nie wiem, co o nim myśleć.

 

Szedłem przez korytarz bez sufitu, było jasno.Cały czas dyszałem tak, jakbym się dusił ale czułem, że oddycham głęboko, jakimś nienaturalnie czystym i przyjemnym powietrzem.Po chwili spostrzegłem, że cały korytarz jest wypełniony wodą, a ja cały czas idę.Idąc pod wodą wcale się nie dusiłem, ciągle oddychałem tym nienaturalnie czystym powietrzem.Po chwili na mojej szyi pojawił się wisiorek ze smokiem.Wisiorek ten wyglądał jak zwykła pamiątka za pare złotych-mały metalowy smoczek z sługim ogonem i rozpostartymi skrzydłami zawieszony na czymś w rodzaju czarnej żyłki.Ten wisiorek zaczął mnie palić i przyklejać się do mojej skóry poniżej krtani.Kiedy próbowałem go zdjąć on tylko palił mocniej i zacieśniał się na mojej szyi.Wtedy zacząłem bezgłośnie krzyczeć i po chwili umarłem.Oczywiście w chwili śmierci budząc się.

 

Czy to zwykły koszmar senny czy może jakieś ostrzeżenie?

Proszę o interpretację.

 

Z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

AkaNoTsubaki

Duszność we śnie może się wiązać z przytłaczającą sytuacją, niby masz określony kierunek działań, ale czegoś w nim brak.. być może poczucia rzeczywistości (brak sufitu)... poczym pojawia sie woda i możesz oddychać - widocznie poczujesz przypływ pozytywnych emocji, które pozwola na większą harmonię w Twoim życiu (oddychanie pod wodą).

Możliwe że to ostrzeżenie przed kims, kto próbuje Cię w jakikolwiek sposób ograniczyć - czujesz się w sidłach nie zdolny do przeciwsztawienia się temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...