Skocz do zawartości

sen o ojcu


dorse

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznam że dużą wagę przywiązuję do snów. Dzielą się one na dwa rodzaje takie zwykłe i takie które widze wyrażnie i są długie. Często bywają prorocze. Niedwano zmarł mój ojciec, dwa dni wcześniej sniły mi się wypadające zęby i strumienie krwi których nie mogłam zatrzymać. Po śmierci tata wielokrotnie przychodził do mnie w snach. Najpierw chciał pieniądze, które mu dałam, później mówił mi o ogrodzie którzy tworzy na górze , a później przytulał mnie i mówił że będzie ze mną aż kwiaty zakwitną. Co mógł znaczyć symbol kwiatów w tych snach?Czemu niektóre sny są tak realistyczne i przerażająco prawdziwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo duże znaczenie w snach ma to co chcą przekazac nam zmarli bliscy. Śmierć taty była dla Ciebie bardzo duzym przeżyciem, wydaje mi się że tata chce Cię poinformować o tym, że jest mu teraz dobrze, żebys nie martwila się, ma tam do wykonania zadanie "tworzy ogród" o ogród trzeba dbac, doglądać i zajmowac się, na ziemi tym ogrodem jesteś Ty, opieka nad Tobą, on zawsze będzie przy Tobie"mówił że będzie przy mnie aż kwiaty zakwitną"... do ostatnich chwil tu na ziemi dopuki nie "zakwitniesz"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...