Skocz do zawartości

PRośba o interpretację - sen o 'potworze'.


Mischa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

śniło mi się ostatnio, że razem z kilkorgiem moich przyjaciół ( których tak naprawdę nigdy nie widziałam w rzeczywistości) byliśmy prześladowani przez jakiegoś demona, potwora...nie wiem dokładnie co to mogło być, w każdym razie było ubrane w czarną, lejącą się pelerynę i nie było widać twarzy.

Uciekaliśmy przed nim chowając się w jakiś różnych miejscach w nieznanym mi domu, który potem okazał się moją szkołą.

W trakcie tej ucieczki, zadzwonił dzwonek i próbowaliśmy uciec z budynku przez podziemne korytarze, a natrafiliśmy na wielki basen, gdzie kąpali się ludzie. W tym momencie moi przyjaciele zniknęli a pojawiła się moja ( tym razem prawdziwa) przyjaciółka. Ona pobiegła przede mną a ja w ubraniu wskoczyłam i przepłynęłam basen, z którego wyszłam tylko odrobinę mokra.

Jeszcze co do tego demona, to my nie baliśmy się go, raczej śmialiśmy się z niego, mimo to jednak ukrywaliśmy się.

A przez cały sen czułam się, jakbym była zakochana w kimś, w jakimś chłopaku, tylko w śnie nie miało to swojego odzwierciedlenia. To uczucie po prostu było.

Co to może oznaczać?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...