Skocz do zawartości

długi i dziwny sen


widzia

Rekomendowane odpowiedzi

Sen zaczął się w lesie. Ja z moimi znajomymi bardzo dobrze się tam bawiliśmy (ognisko te sprawy), zabawa była naprawdę przednia, ale nie wiedząc skąd nagle zjawiła się policja zaczęli wszystkich łapać, tylko ja i mój najlepszy przyjaciel zdołaliśmy uciec, biegliśmy razem do skrzyżowania i tam się rozdzieliliśmy. Ja wybiegłem na jedną z ulic naszego miasta, tam sobie przysiadłem i zapaliłem papierosa jednak nie zdążyłem nawet się zaciągnąć, gdy ktoś mnie złapał od tyłu i bardzo szybko ciągnął mnie po ziemi do pobliskiego bloku a dokładniej do jego piwnicy. Razem ze mną była tam jeszcze jakaś dziewczyna nie wiem w ogóle skąd ona się tam wzięła. Ta osoba która mnie porwała (to była jakaś starsza pani) zbliżyła się do mnie w ręku miała nóż którym przecięła mi bluzkę i zaczęła mnie kaleczyć po całym ciele, ale ta dziewczyna która była tam ze mną uderzyła ją czymś i wtedy zaczeliśmy uciekać, na dworze wszystko płonęło. Wtedy zobaczyłem swojego sąsiada który po prostu sobie szedł nie zważając na nic. Ja biegłem dalej, gdy już byłem na ulicy na której mieszkam spotkałem swojego kolegę (to był syn tego sąsiada), chciał żebym poszedł z nim do niego po mojego młodszego brata, gdy już tam poszedłem zobaczyłem jak mój brat leży skulony na fotelu i płacze za mamą (ma dopiero 3 lata) wziąłem go na ręce i powiedziałem, że już idziemy do mamy i w tym momencie wychodzi moja siostra z łazienki z podciętym gardłem i nożem w brzuchu. Próbowałem dzwonić na pogotowie ale na wyświetlaczu pojawiał mi się tylko napis "to koniec". wtedy się obudziłem była to godzina 3 nad ranem. pomóżcie mi to zinterpretować bo nie wiem co o tym śnie myśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oznacza to, że znajdziesz sobie kobiete, z którą założysz rodzine i wybudujesz dom. Jednak trzeba uważać na wasze małżeństwo, bo może to się źle skończyć dla ciebie! Nie możesz równiesz zaniedbać spraw biznesowych! Humor i szczęście będzie ci dopisywało!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...