Skocz do zawartości

kilka snów jedej nocy


agusiczka

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie. Jeżeli w ciągu jednej nocy przyśniło nam sie kilka snów to jak je interpretować? Razem czy osobno? Czy jest jakieś powiązanie pomiędzy różnymi sytuacjami lub osobami które przyśniły się nam tej samej nocy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj mam podobny problem, osttniej nocy tez niło mi sie conajmniej 4 sny z których wszystkie pamietam jak nigdy....sama nie wiem jak to interpretowac....A ty pamietasz zawsze wszystkie swoje sny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami pamiętam wszystkie wyraźnie, ale najczęściej pamiętam 1 albo pierwszy albo ostatni, a w pozostałych tylko jakiś motyw przewodni, albo osobę. Dlatego zastanawiam się czy ten jeden wybiórczy motyw może mieć coś wspólnego z resztą, skoro tylko to zdarzenie tylko pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość greg639
mam pytanie. Jeżeli w ciągu jednej nocy przyśniło nam sie kilka snów to jak je interpretować? Razem czy osobno? Czy jest jakieś powiązanie pomiędzy różnymi sytuacjami lub osobami które przyśniły się nam tej samej nocy?

mogą być powiązane ale nie muszą,

następne sny mogą być ciągiem dalszym poprzednich, mogą być odwrotnością poprzednich, mogą też być innym przedstawieniem tego samego przekazu, mogą też być po prostu nie związane z niczym :usmiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Mam nadzieję, że nie powielam jakiegoś tematu.. nie znalazłam takiej tematyki, ale jeśli tak się stało to z góry przepraszam...

 

 

Jestem bardzo ciekawa czy i Wam zdarzają sie noce, w czasie których śni Wam się kilka zupełnie róznych snów? Wydaje mi się, że jest to bardzo dziwne.. ale ostatnio w czasie jednej nocy miałam 5 zupełnie różnych snów.. starałam się je zapamiętać ale jeden mi umknął ..

 

Też tak macie? czy to jest normalne?

Edytowane przez winteer
Wymazałam ostatnie zdanie, ponieważ literówka w tytule została poprawiona :)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alathea

tak, ja np. tak mam - bardzo czesto

mysle, ze zazwyczaj sni nam sie pare snow, ale pamietamy jeden, prawdopodobnie ten tuz przed obudzeniem

czasem budze sie w nocy i pamietam jakis sen, zaraz potem zasypiam i niekiedy sni mi sie dalej ten sam sen, a nieraz zaczynam snic nowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, ja np. tak mam - bardzo czesto

mysle, ze zazwyczaj sni nam sie pare snow, ale pamietamy jeden, prawdopodobnie ten tuz przed obudzeniem

czasem budze sie w nocy i pamietam jakis sen, zaraz potem zasypiam i niekiedy sni mi sie dalej ten sam sen, a nieraz zaczynam snic nowy

 

Ja również tak mam, dzisiejszej nocy miałem chyba cztery sny i to o różnej tematyce. :)

Bardzo rzadko miewam tylko jeden sen, a czasem jak się taki zdarzy to ma on kilka epizodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie... tak jak mówicie :) też tak często miewam, że w czasie snu przebudze się ale momentalnie zasypiam i śni mi się to dalej :) ale jak bardzo chcę, żeby sen się nie kończył bo jest bardzo pozytywny :) to akurat tak sie nie dzieje ;/ no cóż... standard :) to faktycznie oże tak być, że co noc śni nam się kilka różnych snów ale najczęśniej nie pamiętamy żadnego, albo tylko jeden...

 

Ps. Dziękuję dobrej osóbce za poprawę mojego błędu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jednej nocy mam wiele snów. Czasami też zdarza mi się tak, że budzę się stwierdzam, iż podobał mi się sen i nie wstaję z łóżka tylko póki jestem jeszcze senna z powrotem zasypiam, wówczas udaje mi się kontynuować sen, albo śni mi się coś innego. Nie zawsze udaje mi się zapamiętać wszystkie sny, ale zazwyczaj najlepiej pamiętam ten co śnił mi się ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...