Skocz do zawartości

Sen w śnie .. ;( - przetłumaczcie.


Ankrisa

Rekomendowane odpowiedzi

No tak zaczeło mi się śnić, że jestem w tramwaju tam było kilku znjaomych jechaliśmy gdzieś. Nagle w tramwaju zaczął padał deszcz. W głośnikach usłyszeliśmy głos. 'Jeżeli chcecie wyjść musicie wystawić ręke'. Wszyscy siedzieliśmy bezradnie gadając o tym, ze nam zimno i chcemy wyjśc. Po dłuższej chwili rzuciłam hasło na cały tramwaj ' okno '. Próbowałam otrworzyć, nie mogłam. Potem jakiś chłopak otworzył okno. Wystawiłam rekę i powiedziałam maszyniscie, ze to koniec. Nagle w tramwaju nikogo nie było. Ktoś mnie wziął wyleciliśmy z tramwaju. Nagle wstałam - w śnie - pies (którego oddałam 2 lata temu) chciał wejsc pod kołdrę pod, którą spałam. Najpierw go wpusciłam. Później zaczełam go przytulać i płakać ze szczescie, ze go mam. Po chwili chciałam wstać nasypać mu pokarm do miski i się od razu obudziłam. Zaczełam go szukać. Poszłam na miejsce tam gdzie były jego miski do niegdyś. Potem zaczełam go szukać. Co powinnam o tym myślec ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko w porządku u tego psa? Żyje? Może o Tobie myślał.

 

Czytałaś może "Niezwykłe zdolności naszych zwierząt" Ruperta Sheldrake'a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem czy żyje, ale podobno tak, ale ja w to nie wierze bo zwiał w pole.. nie nie czytałam w tej ksiażkia co tam ciekawego było ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...