Jump to content

Wizje


mekyo
 Share

Recommended Posts

Ostatnimi czasy zauważyłam, że jestem podatna na atmosferę różnych miejsc, w których działo się coś, hm, że tak powiem 'na większą skalę', w dodatku zawsze nieszczęśliwego.

Za pierwszym razem, przechodząc się po Bukowcu (mała mieścina nieopodal Kowar), doznałam niezwykłego uczucia. Jakby całe ówczesne otoczenie zniknęło. Widziałam to samo miejsce jakby parę epok wstecz, zarośnięte, z zaledwie kilkoma nędznymi chatami wokół. Ludzie płakali, a przy każdej z chat leżały jakby 'nosze' ze zwłokami. Wyglądało to na jakąś zarazę. Za chwilę wszystko zniknęło, a ja wróciłam do normalnego, dzisiejszego Bukowca.

Innym razem, podczas spaceru po lesie, poczułam coś jak niepohamowana nienawiść skierowana w moją stronę. Hm, nie wiem, jak to dobrze opisać - jak gdyby jakaś siła mieściła się w tamtym konkretnym miejscu i nie chciała, żeby ktokolwiek się tam pałętał^^' Przystanęłam i złapałam się pnia drzewa - w jednej chwili stało się coś podobnego, jak wcześniej - obraz zmienił się, tym razem dość nieznacznie, chociaż wiedziałam, że jestem dokładnie w tym samym miejscu. Zobaczyłam młodą dziewczynę, ubranie wskazywało na mniej więcej lata 20 XX wieku. Za nią szedł mężczyzna, przyspieszył kroku i dźgnął ją nożem zanim ona zdążyła się zorientować, że nie jest sama w lesie. Za chwilę obraz znów się zmienił i w tym samym miejscu pojawiło się mnóstwo osób ubranych na czarno. Zebrali się wokół ciała tej samej dziewczyny, ułożonego na stosie jakiś kamieni. I wtedy wszystko się rozmyło, a ta dławiąca nienawiść po prostu nie pozwoliła mi więcej wrócić w tamto miejsce.

Było jeszcze kilka podobnych przypadków, ale nie mam bladego pojęcia, do czego mogłyby mnie one zaprowadzić. Nie wiem, czy to wszystko, co widziałam, działo się naprawdę, chociaż wątpię też, żeby to były zwykłe zwidy. Może ktoś z Was będzie znał znaczenie tego wszystkiego, dlaczego pojawiają się obrazy, które w gruncie rzeczy nie są dla mnie ważne. Nie wiem, może tamte miejsca czegoś ode mnie oczekują, może chcą, żeby je oczyścić, naprawdę nie mam pojęcia.

Jeśli ktoś wie, o co w tym wszystkim może chodzić, byłabym bardzo wdzięczna za każdą pomoc.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...