Skocz do zawartości

Eliksir widzenia przyszłości?


fivi91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jakiś czas temu kolega wybrał się do (ponoć skutecznej i szanowanej w całym województwie) wróżki/"babki". Ta po rozmowie z nim, dała mu do wypicia jakiś płyn, po której jak gdyby przesniósł się w inne miejsce i czas - widział swoją przyszłość za parę lat. Moje pytanie odnośnie tego brzmi - czy z widzeniem przyszłości to jest tak, że widzisz ją na zasadzie "gdybyś między czasie nie umarł"? Czy też jeśli dane jest nam umrzeć, to widzimy tylko najbliższą przyszłość albo taka wróżka nie pokazałąby mu jej w ogóle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fivi- przyszłośc jest zmienna i niepewna, tj ja mam swoje spodoby na "widzenie przyszłości"- nie jestem jasnowidzem, ani jasnosłyszem (o czymś takim słyszałem :D), po prostu wyczuwam, w którą stronę energia się kieruje, a jak wiadomo to energią można manipulować i różne czynniki mają na nią wpływ.

 

Badając, tak, tak, badałem coś (!), hmm jak to napisać, zmienność wydarzeń? możliwą drogę? doszedłem to pewnego schematu, który zaczyna się jako pkt, od którego możemy narysować jedną linię (nasze życie), która może się kierować w dowolną stronę, dokonujący wyborów, robimy kolejny punkcik, a jak wiadomo, część wyborów wpływa na dalszy rozwój wydarzeń. Narysuje to i wstawię, nie musicie się ze mną zgadzać co do tego- sam się schematu nie trzymam, bo nie warto niczego szufladkować :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze nie moge swojego "Wielkiego (w swej małości) Czarodziejskiego Niezbędnika p. B." :D

poszperam po półkach, bo gdzieś musi to być, a miałem to naprawdę nieźle przedstawione :)

 

@topic

Fivi, tak najkrócej.

Dokonując wyboru zmieniasz swoją ścieżkę, dochodzisz do czegoś co narzuca Ci kolejny wybór, takie koło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...