Skocz do zawartości

aligatory,kobieta, walka


Portobello

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

moze ktos umie zintepretowac ten sen.

bylam w moim rodzinnym miescie, wszedzie kolo mojego rodzinnego domu bylo wielkei, blotnste jezioro, w ktorym plywalo pelno wielkich aligatorow. bylo ich pelno, byly strasznie zwinne, i w pewine sposob mimo wody moglam widziec ich ruchy w wodzie. widzialam jak sie wily sczekajac zebami.

bylam w jakims samochodzie i kazano mi sie przedostac na brzeg. byla przerazona , ale muslam to zrobic. czulam jak aligatory( przplywaja obok mnie.

przerazone udalo mi sie dostac, ale caly czas bylam przerazona , czulam ze umre i ze mnie rozerwa.

kiedy dostalam sie na brzeg pod moj dom, okazalo sie ze tam znow grasuja ale malutkie aligatorki, siegaajce najwyzej do kolan, ale tsrasznie zwinne i z ostrymi zebami probujace kasac nogi i doskaiwac do szyji.

i ktos znow kazal mi wlaczyc, nie wiem kto to byl, ja jednak bylam juz zrozpaczona i pwoedzialam ze przeciez nie da sie nic zrobic.

i wtedy ten glos pwiedzial ze mi pokaze.

pojawila sie piekna kobieta, ubrana w szpilki, i taka obcisla sukienke, wygaladal starsznie seksi i przeszla najzyczajniej kolo nich, pewnym krokiem w tych szpilkach i one wogole jej nie pogryzly.

i poweidziano mi ze teraz moja kolej i ze musze teraz ja to zrobic, i ze jezzeli nie to plaga rozprzestrzeni sie na caly swiat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy sen, który prawdopodobnie odzwierciedla Twoje, lęki, emocje, związane z pewną sprawą, może sen przypomina o braku gotowości zmierzenia się z pewnym zadaniem?. Według senników, aligator występujący w marzeniach sennych ostrzega przed wrogami, ale wyraża również to, iż w podświadomości istnieje pewien bagaż doświadczenia, który stanowi pewnego rodzaju zapas zasobów. Może one nie zostały w pełni wykorzystane. Kobieta, pojawiająca się we śnie stanowi pewnego rodzaju ''alegorię rozwiązania problemu'' co pewnie świadczy o braku odwagi z uporaniem się z danym problemem i należy ''postawić mocno obcas na powierzchni ziemi ;) '' A symbol osdtatni, czyli walka, sądzę że stanowi takie całosciowe podsumowanie, gdyż również dotyczy słabej obrony przed przeciwnościami, wiec sądzę, że te 3 symbole się nawzajem uzupełniają.

 

Od tak, moja skromna interpretacja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...