Jump to content

To sie zdarza ;)

Tilka
 Share

Recommended Posts

Witajcie!

Ja mam takie do Was pytanko odnosnie -powiedzmy zabobonow-choc nie wiem jak to nazwac a mianowicie;

-jesli swedzi Cie nos to znaczy ze Aniolek Cie caluje?

-jesli swedzi prawa reka to bedziesz sie witac jesli lewa to otrzymasz pieniadze?

-powiedzenie prawe lzawe lewe smiewe-jesli swedzi oko sie sprawdza?

Co Wy o tym sadzicie ?poruszany byl temat zakonnic i pecha a jak rozumiec to ?

Musze powiedziec ze to ostatnie o oczach sprawdza mi sie za kazdym razem!!!!!

Czy jakies mhh "sily" chca nam cos przez to przekazac..ostrzec...

:z_jezorem_na:

Pozdrowionka

Ja nie wierzę ;)

Mówiono mi, że jak nos swędzi to na złość lub miłość, zależy z której strony ;)

Mi się takie rzeczy nie sprawdzają..

Dokladnie tez o tym slyszalam- dobre ;)

Takie rosmieszacze tez sa potrzebne w zyciu, niestety albo stety ;) ludzie juz tak do tego przywykli ze stalo sie to czescia ich zycia...mowie tu o moim otoczeniu...i tak do konca tez w to nie wierza ;) ale jednak..

Ale to z oczami dziwne zawsze mi sie sprawdza..;)traktuje to raczej jak zbieg okolicznosci.

Guest Jaga_Wiedzma

To są rozśmieszacze, ale jak się w takie coś wierzy to moze się to spełniać, bo podświadomie kreujemy naszą rzeczywistość..

• 3 weeks later...

Z nosem to słyszałam, że jest tak (od lewej) miłość, gość (po środku) , złość (po prawej).

Może nie tyle wierze, co taka jakby tradycja.

Że jak się drapie powiedzmy po lewej stronie nosa, to zaraz ktoś mówi, że to na miłość.;)

no ja tez o tym slyszalam i caly czas ludzie w to wierza oczywiscie nie wszyscy jest duzo takich ale to wszystko wyszlo od naszych dziadkow bynajmniej u mnie tak bylo moja babcia duzo takich znala a moze znacie to ze jak kobieta jest w ciazy to nie moze patrzyc przez dziurke od klucza i duzo jeszcze takich

• 4 months later...

Z oczkami mi się sprawdza. Jak swędzi lewe to później się śmieję. Z nosem nie i uważam to za bajkę, i zabawne jest to, że każdy mówi inaczej. Mi mówili zawsze że z lewej na gościa z prawej na złość i po środku na miłość:) Koleżanka wyżej mówiła inaczej:)

A i często mi się sprawdza to , że gdy upadnie łyżka/widelec przyjdzie ktoś głodny