Skocz do zawartości

siostra, wypadjące zęby i krew


MadamViCtoria

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejszej nocy śniło mi się, że byłam nad wodą ze znajomymi rowerami. Staliśmy nad woda i rozmawialiśmy wszyscy zadowoleni. Później zauwazyłam, że jest też moja siostra nad wodą i rozmawiałam z nią. Rozmowa nie była przyjemna, ponieważ się pokłóciłyśmy. Ja szybko wsiadłam na rower i ze mną jesczze jakiś mój znajomy (nie wiem kto to był) i szybko odjechaliśmy od niej. Jechaliśmy pod górke, ale szybko jakby nie sprawiało mi to kłopotu pedałowałam. Podczas tej jazdy czułam jak ruszał mi sie ząb. Ciagle sie ruszał, ruszał. Aż wkoncu się zatrzymaliśmy (już minelismy ta górke) i stala taka przyczepa zatrzymalismy sie przy niej i wypadł mi jeden ząb i leciała krew. Zaraz po nim wypadł kolejny ale z dolnej szczeki tez leciała krew.

Jesli mogłabym prosić o interpretacje tego snu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm moze to niestety oznaczac ze Twoja siostra bedzie chora a Ty niestety sie od niej odwrocisz( tak mozna to zinterpretowac po tych slowach "Ja szybko wsiadłam na rower i ze mną jesczze jakiś mój znajomy (nie wiem kto to był) i szybko odjechaliśmy od niej."...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alus... nie wiem z jakiego sennika to wyczytalas, ale radze sie go pozbyc.

 

Victoria, zajme sie Twoim snem ale potrzebuje troche czasu na rozpracowanie go.

Powiem Ci tylko, ze raczej nie wrózy on nikomu ani smierci ani choroby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec, jak obiecalam, oto moje przemyslenia na temat Twojego snu:

 

byłam nad wodą ze znajomymi rowerami. Staliśmy nad woda i rozmawialiśmy wszyscy zadowoleni.

 

Poczatek snu moze swiadczyc o chwili wytchnienia, odpoczynku w jakims dzialaniu.

 

Skoro sama czujesz, ze symbol siostry w snie nie odnosi sie do jej rzeczywistej osoby mozemy pokusic sie ku teorii iz siostra symbolizuje w snie Twoje wlasne cechy charakteru, które byc moze nie do konca akceptujesz jako wlasne - nie uwazasz ich za spójna czesc swojej osobowosci (dlatego sa uosabiane z bliska Ci osoba, aczkolwiek nie Toba sama). Wówczas klótnie z siostra nalezaloby potraktowac jako konflikt wewnetrzny. Moze jakies dylematy?

 

Ja szybko wsiadłam na rower i ze mną jesczze jakiś mój znajomy (nie wiem kto to był) i szybko odjechaliśmy od niej. Jechaliśmy pod górke, ale szybko jakby nie sprawiało mi to kłopotu pedałowałam.

 

Tutaj widzialabym koniec odpoczynku, zabierasz sie do pracy, realizacji jakiegos planu w który musisz wlozyc sporo pracy - jazda na rowerze sybolizuje zmierzanie do jakiegos okreslonego celu, pedalowanie - Twoje wysilki; które jednak przychodza Ci z latwoscia (nie trudzisz sie wjezdzajac pod górke).

 

Podczas jazdy czujesz, ze rusza Ci sie zab - prawdopodobnie wiec jest to jakis moment zawahania, byc moze przeczuwasz, ze cos moze pójsc nie tak.

 

Przyczepa, przy ktorej sie zatrzymujesz moze swiadczyc o checi skorzystania z czyjejs pomocy, wsparcia.

 

Nie wiem, w jakim stopniu mozna odniesc taka interpretacje do Twojej obecnej sytuacj, w kazdym razie wypadajacy zab swiadczy tutaj o (ewentualnie przestrzega przed) poczuciu porazki. Drugi zab wypadajacy z dolnej szczeki i krew lacza sie tutaj i daja symbol utraty energii, która w przypadku porazki zostaje zmarnowana.

Tak ja to postrzegam.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sa sprawy bardzo indywidualne, wiele tez zalezy od kontekstu w jakim zeby pojawiaja sie we snie. Mnie równiez przed smieracia babci snila sie seria snów o zebach, jednak byly to bardzo specyficzne sny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mojej mamie tez się snily wypadające zęby z krwią i jescze cos mowila o cmentarzu jakims. A na nastepny dzien dowiedzała się o śmierci koleżanki z pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadajace zeby najogólniej oznaczaja strate. Moze sie ona odnosic do róznych aspektów zycia - finansów, porazek a nawet smierci (jako strata bliskiej osoby, ale jesli chodzi o kolezanke z pracy to sama nie wiem... Bo wypadanie naszego zeba to strata dla nas [bron Boze znak, ze to my umrzemy],dlatego osobiscie uwazam, ze odnosi sie do na prawde bliskich osób, krewnych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jednak zeby sa tez symbolika smierci, choroby.. mi tez kiedys snilo sie ze znalazlam proteze w sniegu a na drugi dzien dowiaduje sie ze kuzyna dziadek nie zyje:( a wiec jednak cos w tym jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, coś w tym jest. Tylko to zalezy tez własnie od całego snu jak wszystkie elementy sie dobierają. to tak samo jak z kartami, jedna moze oznaczac cos innego, a ta sama karta z paroma innymi to ejscze cos innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...