Skocz do zawartości

harce z szatanem


basia0305

Rekomendowane odpowiedzi

Biegnę do domu. Próbuję znaleźć skróty, ale droga się wydłuża. Pojawiają się przeszkody. Wbiegam do sklepu i coś z niego zabieram. Nie pamietam co, ale ma mi to pomóc. Nagle znajduję się w miejscu publicznym. Wśród ludzi pojawia się szatan. Nie jest straszny, ale wiem, że to szatan. Proponuje wszystkim podróż w piekne miejsce, ale i tak wybiera mnie. Nakłada na mie ręce i przenikam mleczną pustkę. Czuję, że gdzieś jestem szybko przenoszona. Po chwili mleczna mła się rozmywa i jestem na pięknej wyspie. Tylko chwilke rozkoszuję się widokiem lazurowej wody, bo już znowu odbywam tę samą podróż. Tym razem jestem z nim. Odbywam z nim stosunek, najpierw niechętnie. Poptem widzę jego metrowego penisa i sobie myślę, a czemy by nie. Odbywam ponownie stosnek i czerpię z tego przyjemnośc. Nagle on przerywa, wstaje, uśmiecha się i wyciska spermę na ziemię. A ja patrzę na niego ciepło i myślę sobie, że na pewno nie chce, bym zaszła w ciążę i urodziła szatańskien dziecko. Wracam do świata ludzi. Pojawia się skep. Oksarżana jestem o kradzież. Podchodzę do sprzedawcy i płacę za straty, przepraszam. Przenoszę się. Jestem opiekunką na koloniach, ale nie ma dzieci. Wychodzę na papierosa (kiedyś paliłam), spaceruję zadumana. Widzę ludzi, którzy naprawiają krzywdy. Słyszę, jak ktoś mówi, że ponoć kiedyś coś komuś zrobił i teraz idzie to naprawić. Ktoś prosi, bym weszła do budynku. Widzę trzy osoby, jedna kojarzy się z platkarstwem, droga z prasą, trzecia z życzliwym nastawieniem do mnie. Mówią mi, że moje spotkanie z szatanem to skandal i muszę zakonczyć pobyt na koloniach, bo taka osoba, jak ja, nie powinna pracować z dziećmi. Jest mi dziwnie smutno, ale jestem spokojna. Mowię im, że zrobią, co uważają za słuszne. Myślę, że nie bedę już miała pracy i zastanawiam się co dalej.

Jak zrozumieć taki sen?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

Inkub (łac. incubus od incubare - "leżeć na czymś") – w demonologii inkubami nazywa się demony przybierające postać uwodzicielskich mężczyzn (często obdarzonych również atrybutami charakterystycznymi dla demonów), nawiedzające kobiety we śnie i kuszące je współżyciem seksualnym.

 

Wg Malleus Maleficarum ("Młot na czarownice") miały zdolność zapładniania kobiet nasieniem, które sukuby zbierały od skuszonych przez siebie mężczyzn. Dzieci spłodzone w ten sposób miały być szczególnie podatne na wpływ Szatana.

 

To za wikipedią.

 

Żeńskim odpowiednikiem jest sukkub.

Istoty te karmią się energią seksualną i zdarza się, ze zsyłają sny erotyczne w stylu tego co opisałaś. Przynajmniej tego fragmentu z szatanem.

Czasem są odczuwana bardziej namacalnie i fizycznie, nie tylko popzrez sny. Bywa 9i to dość często), że po zetknięciu z Inkubem ma się uczucie bycia zgwałconą(zgwałconym), bo i często te demony wymuszają sex.

Ale nie jest to regułą.

Inna sparwa, że nie każdy erotyczny sen należy od razu przypisywać działaniu Inkuba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, wolałbym nie mieć doczynienia z tym Inkubem. A właście to jeżeli tak by było, to jak to cos rozpoznać? Jak wiedzieć, czy to to, czy nie to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

Oj tego to Ci nie powiem. Pewne odczucia mogą o tym świadczyć, ale jeśli nie jesteś wyczulona na subtelne energie to można tego nie rozpoznać. Być może to był tylko zwyczajny sen. A szatan pojawił sie w nim bo np jesteś osobą wierzącą, a masz jakieś poczucie winy, być moze związane z Twoją seksualnością. Sama musisz to określić. Nie znam Twego życia, odczuć, nie jestem Tobą, więc nie wiem. Element kradzieży, a potem odrzucenia pzrez grupę społeczną kojarząca się z musem posiadania nienagannej opinii, może np świadczyć o chęci zbliżenia z chlopakiem czy mężem innej kobiety (lub już bycie czyjąś kochanką), a jednocześnie masz z tego powodu poczucie winy, i karzesz się podświadoie. Z drugiej strony doznania erotyczne sprawiły Ci przyjemnosc, ale obarczyłaś za to wina druga stronę ukazując go w snach jako symbol zła, czyli szatana.

To oczywiście tylko luźna interpretacja, bo jak wspomniałam tylko Ty znasz swoje życie, uczucia i drobne grzeszki. być moze sen symbolizuje coś zupełnie innego. Jakbym więcej o Tobie wiedziała, może bym więcej mogła powiedzieć. Ale sama myślę postarsz się o interpretację.

No chyba, że to był Inkub, to nie ma co interpretować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Inkub. Nie budził wstrętu ani przerażenia. Twoja interpretacja nawet mi się podoba. Możliwe, że to poczucie winy i podświadomie wymierzana kara. Dziekuję za interpretację.:icon_smile2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...