Skocz do zawartości

Nie do końca pamiętam...


90yaro

Rekomendowane odpowiedzi

bo budziłem się wiele razy i sen się dalej ciągnął po uśnięciu... Śniła mi się moja dziewczyna, na początku we śnie niby było dobrze a potem jakoś się sprzeczaliśmy, tyle pamiętam... Wiem że to nie za wiele, ale może to coś znaczyć? Co najśmieszniejsze mojej dziewczynie wczoraj śniło się że też się sprzeczaliśmy i że zerwaliśmy... :_smutny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

Może są miedzy wami pewne sprawy, które wymagają wyjaśnienia. Czasem lepiej szczerze pogadac o tym "co nas boli" niż doprowadzać do spełnienia takich snów. To coś dotyczy Was obojga, mogą to być np pewne zachowania, które irytują was w sobie nawzajem, a o których nie mówicie by siebie nie urazić. Podświadomosć jednak męczy się z tym brakiem zrozumienia czy też udawniem, ze wszystko jest ok, kiedy nie do końca tak jest.

Może warto spokojnie i z uśmiechem powiedzieć, co nas w sobie drażni, co wkurza, a co lubimy. Ułatwi to wzajemne zrozumienie i szacunek.

Sny często dają sygnał, że coś w nas siedzi, tkwi głęboko i wymaga uwagi. W tym wypadku to coś musicie sami odnaleźć. Ale dotyczy Was i waszego związku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...