Jump to content

świnia


tamik74
 Share

Recommended Posts

śniło mi się dziś, że osaczyła mnie, atakwała, niewiem jak to określić świnia. Byłam w kuchni i zajrzałam do lodówki, a tam było pelno mięsa i pomyslalam, że koleżanka kupiła pól swini i nie zostawiła miejsca w lodówce dla mnie. Nagle w kuchni pojawiła sie świnia,ktora zaczeła zbliżać sie do mnie, wąchać,stawać na tylnich łapach, a przednimi opierac się o mnie i zbliżać sie ryjkiem do mojej twarzy. Bałam się tego.Zaczełam wołac mojego chłopaka(własnie rozstalimy się), który tez był w tej kuchni, ale on nie reagował, tylko dalej rozmawiał z bratem. co to może znaczyć

Link to comment
Share on other sites

Guest Jaga_Wiedzma

A jesteś wegetarianką? A moze rozważałaś taką dietę i przy okazji ostatnio miałaś stycznośc z jakimś tematem mięso i cierpienie zwierząt?

Najpierw przeanalizuj ostatnią swoją zreczywiśtość. Tam najczęściej sa odpowiedzi na nasze sny.

Link to comment
Share on other sites

pracuję w przetwórni mięsnej, więc styczność z mięsem mam to na codzień. No tyle, że od 6 dni jestem na urlopie. Nie mów mi tylko, ze to tęsknota za pracą:icon_lol:Bo za tym akurat nie tęsknię. A w obecnej sytuacji praca nie jest ani dla mnie klopotliwa, ani najwazniejsza. Myślalam, że może to mieć jakieś powiązanie z odejściem rafala. Chos świni on miżadnej nie podlozył:icon_lol:

Link to comment
Share on other sites

pracuję w jednej firmie z rafałem, więc jak wrocę z urlopu, to wszyscy już beda wiedzieli, że sie wyprowadzil i obecnie pewnie to jest numer jeden w pracy. tu ludzie zyja cudzym życiem. Więc napewno jak wróce, to nie obejdzie bez dziwnych spojrzeń, komentarzy za plecami.

Link to comment
Share on other sites

Guest Jaga_Wiedzma

To na pewno, ale na to nic nie poradzimy. Być moze sen był związany z myślą o powrocie do pracy i własnie z tym ludzkim gadaniem zwiazanym z Rafałem.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...