Jump to content

Ona Bliżniak on Skorpion


Niewidzialna
 Share

Recommended Posts

Pani Blizniak i Pan Skorpion

 

 

Rozdźwięk we wzajemnych oczekiwaniach. Pani Bliźnięta to osoba ciesząca się życiem. Jest wesoła, energiczna i niezwykle towarzyska. Lubi otaczać się grupą ludzi, zwłaszcza mężczyzn. Lecz on tego nie rozumie. Jego zazdrość nie pozwala mu dostrzec tej różnicy. Ona do życia potrzebuje ludzi, a on chciałby ją mieć wyłącznie dla siebie. Praktycznie niemożliwym jest zatrzymać Bliźniaczkę w domu. A tego właśnie spodziewa się po partnerce Skorpion.

 

Skorpion wiecznie podejrzliwy wszędzie węszy podstęp lub zdradę. Ile razy zniknie z jego oczu, on już widzi ją w ramionach innego. Poza tym on najlepiej czuje się w pieleszach domowych. Tu jest bezpiecznie, nie musi non stop czuwać. Oczekuje więc partnerki, która zapewni mu psychiczny spokój i nie będzie wystawiać na próbę jego cierpliwości.

 

Z drugiej strony, tych dwoje jest w stanie wiele dać sobie wzajemnie. Potrafią razem prowadzić głębokie i fascynujące rozmowy. Ona ubarwi jego życie, wprowadzi trochę pozytywnej energii i humoru. On praktyczny i stanowczy potrafi ściągnąć ją na ziemię. A przede wszystkim Skorpion potrafi kochać - gdy już pokocha to całym sobą. Jej uczucia, jak wszystko, bywają powierzchowne. Przy nim dowie się co znaczy miłość, także ta fizyczna. On jako kochanek jest niezrównany i niespożyty.

 

Wszystko zależy od Was i Waszej umiejętności bycia ze sobą. Ty Bliźniaczko nie dawaj mu najmniejszych powodów do zazdrości. Ty Skorpionie wychodź z nią z domu, spotykaj się z ludźmi.

 

 

na wesoło jaki jest Pan Skorpion ;)

 

Zodiakalny Skorpion, to jedna wielka tajemnica. Najlepiej czuje się w mrocznych zakamarkach, ukrywając tajniki swej duszy. Dobry z niego detektyw, szpieg lub spiskowiec. Odziany mrokiem nocy, spiskuje przeciw bliźnim, a najczęściej śledzi swoją wybrankę, by udowodnić jej zdradę. Zazwyczaj nic nie znajdując, uważa ją za bardziej przebiegłą od siebie. Wtedy ogarnięty zmysłową fascynacją, staje się najlepszym i najwierniejszym kochankiem w tym zodiakalnym gwiazdozbiorze

 

.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dla Bliźniaczki życie ze Skorpionem jest nie do zniesienia..on jest zaborczy,oczekuje że będziesz dla niego prała,sprzątała i czekała az on wróci ze swoich wojaży..nie dochowa CI wierności ale też ciągle bedzie Ci wypominał,że facet-przechodzień na Ciebie spojrzał i nie daj Boże abys rozmawiała na jego oczach z jakimkolwiek mężczyzną.

To smutne ale prawdziwe,poparte obserwacjami jak równiez osobistym doświadczeniem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...