Jump to content

śmierć osoby która nie żyje


joky
 Share

Recommended Posts

Witam kochani, pomóżcie mi prosze zinterpretować to, co przyśniło mi się ostatniej nocy. Jest to dośc dziwne, ponieważ pzyśnła mi się moja teściowa, która zmarła dwa lata przed tym, jak poznałam mojego męża, czyli nie znałam jej nigdy. Śniło i się, że jesteśmy z moim mężem w jakimś domu, nie w jej domu, jest tam wiele pomieszczeń, matka mojego męża nagle zasłabła, zaczęliśmy z mężem dzwonić na numer alarmowy z komórki, ale ten okazał się pomyłką, dzwoniliśmy jeszcze na wiele innych nawet do znajomych, żeby wezwali pomoc, ale nikt nie odbierał. Zmarła...Nagle z jakiejś sypialni zawołała mnie moja córka, i powiedziała, że jakaś pani przychodzi do niej i znika, pojawia się i znika i tak kilka razy. Moje dziecko powiedziało tez, że ta pani raz mówi, że ją lubi, a jak pokaże się następnm razem to mówi, że jej ni lubi i tak w kółko (to że moja córka mnie woła to też było we śnie). Nagle usłyszeliśmy z mężem, że na strychu ktoś chodzi, weszliśmy na górę, a tam było pełno rzeczy mojej teściowej, jakieś szafki, była tam też pewna pani, która podała nam kartkę, na której było napisane, że moja teściowa miała jakiś samochód (tak naprawdę nigdy nie miała nawet prawa jazdy). Ta kobieta, z którą rozmawialiśmy powiedział nam, że to ważne i mamy o tym pamiętać, podając nam ten dokument. Co to może oznaczać? Na marginesie, moja zmarła teściowa, której nigdy nie znałam przyśniła mi się już drugi raz, ale wczesniejszego snu nie zdąrzyłam zapisać, nie skupiłam sie dobrze po przebudzeniu i rozproszył się.

Dziękuję za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Guest Jaga_Wiedzma

Czy znałaś teściową ze zdjęć? Chodzi mi o to, czy osoba, która Ci się przyśniła była Twoją teściową taką jaka znałaś ze fotek, czy też jest to inna osoba? A jeśli nie widziałaś zdjęć teściowej to czy teraz po tym śnie rozpoznałaś ją na zdjęciu?

 

Kolejna sprawa to pytanie jakie są stosunki z twoją mamą. Pytam ponieważ czasem mogą być złe i napięte stosunki z mamą, lub też mama choruje, są jakieś lęki z ty związane. A nasze uczucia podświadomie kierujemy na inną osobę. Np na teściową, która da nam to czego mama nie da, lub też wolimy widzieć coś złego w innej osobie mającej podobne znaczenie. Teściowa wszak staje się jakby drugą matką po slubie.

Tu jej smierć i nie mozność udzielenia pomocy mogą być zarowno rozpaczliwą próbą nawiązania kontaktu z własnym rodzicem, jak i lęki przed utratą takiego kontaktu, czy też chorobą. Moze to też dotyczyć jakiś problemów w małżeństwie, pewnego kryzysu. Stąd córka raz mówi, ze jakaś pani jest dobra innym razem jest zła. Coś chcecie zrobić bardzo ważnego z mężem, ale wam nie wychodzi. Może to oznaczać brak porozumienia. Być moze to spór o zakup auta czy coś z autem związane. Aczkolwiek moze tam być głębszy problem.

Nie powiem Ci dokłądnie niczego, bo nie znam Twojej sytuacji rodzinnej i zyciowej. Ty sama wiesz jak to wygląda, jaki jest w domu i rodzinie problem, obawa...

Link to comment
Share on other sites

dziękuję Vivien01, teściową znam ze zdjęć, wiec dzięki temu mogłam ją dzisiaj we śnie zidentyfikować jako właśnie tą osobę. Moje relacje z matką są raczej na dobrym poziomie, nie kłócimy się wogóle, ona nie choruje, owszem nosze w sobie peiwen żal do niej, który dotyczy zamierzchłych czasów, ale napewno nie spędza mi to snu z oczu. Z mężem raczej nie planujemy nic w najbliższym czasie. Wiesz, na snach się zupelnie nie znam, ale ja to sobie interpretuje w ten sposób, że ona chciała mi coś przekazać,mój teść kupił wczoraj moble, będzie wymieniał stare, które stoją u niego w domu od 20 lat. Może znajdują sie tam jakieś dokumenty, albo rzeczy, które mamy znaleźć w trakcie wymiany mebli??? Nie wiem....

Link to comment
Share on other sites

Guest Jaga_Wiedzma

Oczywiście moze być i tak. Jak również nadzieja na znalezienie jakiś rodzinnej tajemnicy, ciekawego dokumentu. Tak jak napisałam Ty najlepiej znasz swoją sytuację rodzinną. Ja mogę tylko domniemywać.

Poszperaj w temacie "Sny, fakty i mity" tam jest troche o tym jak samemu nauczyć się interpretować sny.

Link to comment
Share on other sites

przepakowaliśmy wczoraj rzeczy do nowych mebli i nic ciekawego nie znaleźliśmy, bardziej pasuje tu Twoja interpretacja tego snu....dziękuję Vivien, przeczytałam Twoje wcześniejsze posty dotyczące snów, pełen profesjonalizm...zamierzam bardziej się przyłożyć do tego tematu zainspirowałaś mnie ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Jaga_Wiedzma

Dzięki... Swoje wiem jak interpretować a u innych? Cóż, czasem coś napisze na wyczucie ale nie zawsze jestem w stanie pwoiedzieć coś bliżej, bo zwyczajnie nie znam realiów życia danej osoby.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...