Skocz do zawartości

Ataki i popadanie w trans podczas próby zaśniecia


alexaa

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki dziwny problem dotyczący próby zasniecia. Z początku myslałam ze to paraliż senny ale teraz mam co do tego wątpliwości.. Chodzi o to że przeważnie kazdej nocy kiedy się kładę i jestem jeszcze całkowicie świadoma to po paru minutach nagle zaczynam tracic czucie w kazdej częsci ciała i czuje dziwne wirowanie w głowie czasem słyszę szumy i mam wrażenie jakbym "zapadała" się umysłem sama w siebie.. Takie zdarzenia mają często u mnie miejsce jedno po drugim około 3-5 na jedna noc. (kiedys z początku zdarzyło mi się to 9 razy po czym uciekłam do siostry do pokoju gdzie ataki wiecej sie nie powtórzyły). Przez całe to trwające kilka sekund (jakies 10-15 sekund) zdarzenie jestem całkowicie świadoma tyle tylko że nie jestem w stanie sie poruszyć. Natomiast kiedy zaczne sie ruszac "resztką swiadomosci" (nacześciej stopani i rękami) wtedy udaje mi się szybko wybudzic. W trakcie tego zdarzenia czasami czuje jakbym sie unosiła obracała itd Nie jestem pewna czy mogę wtedy (w czasie tego zdarzenia) otworzyc oczy poniewaz strach ktory mnie ogarnia jest tak wielki ze nie chce nawet próbować tego robic. Aczkolwiek wydaje mi się ze raz udało mi się otworzyc oczy, ale teraz juz sama nie jestem pewna czy to otwarcie oczu nie było tylko moim wytworem wyobraźni ponieważ czesto w czasie bycia w tym dziwnym transie staram sie krzyczeć, nawet jestem pewna ze krzyczę i słyszę siebie wyraźnie natomiast nikt z domowników nigdy nie słyszał abym krzyczała (mam małe mieszkanie, uslyszeli by mnie napewno). Już sama nie wiem co to jest ale nie wydaje mi się aby był to paraliż senny ponieważ pomimo że dużo objawów jest podobnych - jest tez kilka znaczących odrębnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z początku staralam sie uciekać od tego ale teraz staje sie to dla mnie rutyną wkoncu powtarza sie kazdej nocy. Tez myslalm ze moze to miec jaksi związek z obee ale nawet probowalam osiagnac stan obee ale nie zabardzo wiedzialam co robic i po paru sekundach ten trans mijał. Czy w czasie obee mam miec zamkniete oczy? Czy ktos wie jak można z takiego dziwnego stanu (trans ktoremu towarzyszy mocne uczucie obracania sie w kołko unoszenie sie itd) osiagnac stan obee?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A weź postaraj się jak najdłużej nie myśleć nic podczas leżenia (super technika).

By wyjść możesz użyć siły woli lub poprosić opiekunów i sie nie bać.

Kiedy to się dzieje leżysz na plecach? Uczucie zapadania się w umysł jest negatywne? Opisz je bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A weź postaraj się jak najdłużej nie myśleć nic podczas leżenia (super technika).

By wyjść możesz użyć siły woli lub poprosić opiekunów i sie nie bać.

Kiedy to się dzieje leżysz na plecach? Uczucie zapadania się w umysł jest negatywne? Opisz je bardziej.

 

To sie dzieje zarowno kiedy leze na plecach bokiem, na brzuchu, w kazdej pozycji. Jak można poprosic o to opiekunow? ja sie z nimi kontaktowac? Uczucie to jest raczej negatywne poniewaz czuje czyjąś obecnosc i ogarnia mnie strach.. boje sie oglądnąc za siebie albo nawet otworzyc oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dharma

a znasz modlitwę "Aniele Boży Stróżu Mój, Ty zawsze przy mnie stój...... " ??

Modlitwa z dzieciństwa, w moim wypadku bardzo pomaga. Tylko musisz uwierzyć w słowa które wypowiadasz, a nie klapać tylko regułkę :D:D

Spróbuj! :)

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedawno moja znajoma mi coś takiego opisywała, traciła czucie i ogarniało ja uczucie jakby ktoś chciał ją atakować od tyłu, jakby miała zaraz umrzeć.

Jesli zachowujesz świadomość podczas tego odmiennego stanu świadomości to nie wycofuj się z tego. Raczej postaraj się przygotować by pokonać lęk i sprawdzić czy jest to ten stan kiedy możliwe jest oobe. Więc kiedy słyszysz te szumy nie wiedząc co się dzieje, poproś górę o usunięcie tych zakłuceń. Jeśli doświadczasz tych negatywnych wibracji to proś o prowadzenie/asekuracje by nie blokował Cie niski astral. Wiesz że czuwają nad Tobą siły dobra, zwruć się do nich.

 

Poradzę jeszcze byś kierowała się miłością, nastrajaj się na wyższe wibrację.

Pozdrawiam Cię.

Edytowane przez STRusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem co to jest ja tak mam to taki trans przed zaśnięciem wiem o co ci chodzi mam dokładnie te same objawy ale z tym żyje to jest dla mnie normalne jeżeli chcesz o tym pogadać to mój numer gg to 12940071 możesz napisać to wymienimy się refleksjami na ten temat pozdrawiam Tomek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

stan jakiego doswiadczasz probuje osiagnac co noc , niestety chyba dlatego ze chce nie udaje mi sie , kilka razy zapadlam w taki gleboki trans ale nie bylam tego swiadoma , sprobuj osiagnac stan oobe , sprobuj odrzucic te negatywne odczucia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...