Jump to content

13.11 ja 8.11 on Dwa skorpiony... Ja ascendent w rybie.. Jakie szanse..

ebbiber
 Share

Recommended Posts

Dwa silne charaktery, ja mam ascendent w rybie on nie wiem. bardzo towarzyski i adoruje kobiety. Budzi moja zazdrosc. I to jeden problem, ktory przeszkadza w zwiazku. Czy dwa skorpiony moga znalezc jeszcze inny problem? Jaki to uklad partnerski? Jestem po nieudanym zwiazku z Baranem. W dniu slubu czytalismy nasz horoskop. Pamietam co bylo napisane" omijajcie sie wielkim kolem. Chociaz pozornie para z was piekna, na dluzsza mete zyc bedzie trudno" Oj bylo. Wierze w astrologie.

Pomozcie

• 5 months later...

Witaj.

Jestem w związku z drugim skorpionem, z tym że to ja wzbudzam Jego zazdrość (nawet mnie irytuje moja adoracja innych facetów). Myślę, że jeżeli jesteś w stanie znieść takie niedogodności bycia z nim, to dasz radę, bo skorpion ze skorpionem to bardzo dobre połączenie. ( tylko, że myślę, że jako typowa skorpionica takie zachowania są dla Ciebie nie do zaakceptowania. Sama jestem z 8.11 :) ) Często spotyka się takie pary. Ja wychodzę z założenia, że idealnie zrozumie mnie tylko drugi skorpion, bo jest to znak bardzo zawiły i trudny do rozszyfrowania z natury. Ja i mój skorpion mamy ze sobą bardzo dużo wspólnego i patrzymy w jednym kierunku. Tobie również życzę powodzenia i okiełznaniem skłonności do Pań Twojego pana...