Jump to content

Wiara jest dla słabych


Ezlife
 Share

Recommended Posts

Miałem ostatnio bardzo dziwny sen. Śniły mi się wielkie pomieszczenia, kompleksy tuneli, pokoi, holi (wszystkie miejsca były ogromne i puste) po których goniłem - polowałem - na sieroty. Cześć była ludźmi, a część nie. I w kółko powtarzałem "Wiara jest dla słabych", a dokładniej odpowiednik angielski "Faith is for the weak". Nie wiem skąd się to wzięło, ale niepokoi mnie fakt że byłem dość pochłonięty tym polowaniem (niemal jak fanatyk)

Link to comment
Share on other sites

Guest winteer

Ezlife

Nie wiem jak Tobie, ale mnie się to skojarzyło z gonitwą myśli.. ujawnia też trudności z podołaniem odpowiedzialności.. jakbyś nie wierzył w powodzenie jakiegoś projektu.. ale pomimo tego podejmujesz walkę o niezależność (polowanie)

Link to comment
Share on other sites

Cóż muszę przyznać że dbardzo często występuje u mnie konflikt osobowości. To znaczy część która jest dobra, lekko duszna, wrażliwa itp. z częścią która tak twardo stąpa po ziemi, jest zimna i obojętna (to właśnie jest u mnie tą dominującą). Interpretując sny doszedłem do takiego wniosku w każdym bądź razie.

Lubie być niezależnym. Cały czas powtarzam sobie że wolności się nie dostaję, lecz się ją zdobywa. Jednak mimo wszystko trudno mi podążać w tym kierunku. Tak jak wspomniałaś/eś ciężko mi z podołaniem odpowiedzialności więc twoja interpretacja jest trafna :) Ale znać problem to jedno, a dojść do jego rozwiązania to drugie -_-'

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...