Skocz do zawartości

Wiara jest dla słabych


Ezlife

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem ostatnio bardzo dziwny sen. Śniły mi się wielkie pomieszczenia, kompleksy tuneli, pokoi, holi (wszystkie miejsca były ogromne i puste) po których goniłem - polowałem - na sieroty. Cześć była ludźmi, a część nie. I w kółko powtarzałem "Wiara jest dla słabych", a dokładniej odpowiednik angielski "Faith is for the weak". Nie wiem skąd się to wzięło, ale niepokoi mnie fakt że byłem dość pochłonięty tym polowaniem (niemal jak fanatyk)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

Ezlife

Nie wiem jak Tobie, ale mnie się to skojarzyło z gonitwą myśli.. ujawnia też trudności z podołaniem odpowiedzialności.. jakbyś nie wierzył w powodzenie jakiegoś projektu.. ale pomimo tego podejmujesz walkę o niezależność (polowanie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż muszę przyznać że dbardzo często występuje u mnie konflikt osobowości. To znaczy część która jest dobra, lekko duszna, wrażliwa itp. z częścią która tak twardo stąpa po ziemi, jest zimna i obojętna (to właśnie jest u mnie tą dominującą). Interpretując sny doszedłem do takiego wniosku w każdym bądź razie.

Lubie być niezależnym. Cały czas powtarzam sobie że wolności się nie dostaję, lecz się ją zdobywa. Jednak mimo wszystko trudno mi podążać w tym kierunku. Tak jak wspomniałaś/eś ciężko mi z podołaniem odpowiedzialności więc twoja interpretacja jest trafna :) Ale znać problem to jedno, a dojść do jego rozwiązania to drugie -_-'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...