Jump to content

Nowe wcielenie


Guest Patryk8
 Share

Recommended Posts

Guest Patryk8

Miałem taki jakiś dziwny sen. nie pamiętam go zbyt dobrze, ale mam nadzieję, że to wystarczy. Tak więc śniło mi się miejsce gdzie jesteśmy po śmierci.

Nagle ktoś przyszedł do mnie, że czeka na mnie jeszcze jedno wcielenie, ale nie będzie ono wesołe, ponieważ za mało wycierpiałem i nie mogę przestać się inkarnować. Strasznie nie chciałem się urodzić, beczałem jak małe dziecko, błagałem. Ale to było na nic. Obok nas była studnia, której końca nei było widać. I ktoś kogo uważałem za Boga popchnął mnie i do niej wpadłem.

Pojawiłem się wtedy przed moim domem. Zza roka wyszła mała dziewczynka (murzynka) za małym dzieckiem w jakimś ręczniku i nie było widać twarzy. Nie wiem dlaczego, ale pomyślałem, że ma przy soie nóż. Więc postanowiłem uciec, ale ze strachu nie mogłem otworzyć furtki gdy do mnie doszła sen się skończył.

Link to comment
Share on other sites

Guest winteer

Patryk8

Nowe wcielenie to jakby nowy etap w życiu i nowe okoliczności, na myśl o których nie skaczesz z radości a mimo to nalezy sie na nie przygotować.. i głęboko to przezywasz lub dogłębnie poznasz problem nawet jeśli wbrew własnej woli (wrzucenie do studni)... prawdopodobnie boiszsię nowych okoliczności (murzynka i dziecko) a tymbardziej konfrontacji z nimi (nóż)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...