Jump to content

Zenon


Marcin

Recommended Posts

  • Administrator

Dyskusja na temat znaczenia imienia Zenon :

 

Imię Zenon jest pochodzenia greckiego, - znaczy - życie Zeusa. Osoba o tym imieniu jest niezwykle toważyską, ceniąca społeczeństwo, lubiąca ludziom wyświadczać przysługi. P osiada twórczy umysł, zdolny do wielkich wyczynów. Bywa też wielkiej miary dyplomatą, społecznikiem lub przywódcą ludu. Może przeżywać niepowodzenia, depresje, po czym przychodzą sukcesy. Jest mocnego charakteru, nie poddaje się zbyt szybko. Ułatwia mu to poczucie humoru oraz umiłowanie muzyki. Może w tej dziedzinie również zasłynąć jako dobry jej odtwórca. Jego życie prywatne owiane jest tajemnicami.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Osoba o tym imieniu jest niezwykle toważyską, ceniąca społeczeństwo, lubiąca ludziom wyświadczać przysługi. P osiada twórczy umysł, zdolny do wielkich wyczynów.

 

poprostu człowiek o Wielkim Sercu!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

ZENON

 

Pochodzenie: greckie

Liczba imienia: DWÓJKA

Znaczenie: od imienia boga Zeusa

Znak zodiaku: Waga

Planeta: Wenus i Merkury

Imieniny: 12 Kwiecień, 22 Grudzień

 

Zenonowie to natury opiekuńcze, dbające o swoją rodzinę, dom i wspólny dorobek. Mają ucho wrażliwe na muzykę, a duszę skorą do wzruszeń. Swoim kobietom pomagają dobierać suknie i perfumy, znają się na modzie i na gotowaniu. W karierze zawodowej dobrze sobie radzą w dużych zespołach, ponieważ z każdym umieją znaleźć wspólny język. Potrafią zawierać kompromisy i tak długo negocjować warunki, aż każdy będzie czuł się zadowolony. Zenonowie potrafią udowodnić każde twierdzenie i wszystkich przekonać do swoich poglądów. Ostatecznie już Zenon z Elei umiał wykazać, że sprinter nie dogoni żółwia! Wydaje się, że odpowiedni dla Zenonów jest zawód prawnika. Czasem ci miłośnicy zgody przypominają sobie, że jednak ich imię pochodzi od Zeusa. Wtedy inscenizują burze z piorunami i robią to z dużym wdziękiem. Imię Zenon odpowiednie jest przede wszystkim dla Wagi i dla pokrewnego znaku Byka. Można polecić je także Bliźniętom, Wodnikom i Rakom. Pozostałe znaki zodiaku to imię będzie skłaniać do pokoju i umiaru. Już Zenon z Elei wykazał przecież, że nie warto się ścigać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...