Jump to content

Koniec Świata


krolicek
 Share

Recommended Posts

Witam! Ostatnio śnił mi się bardzo dziwny sen...byłam na jakimś polu i było tam bardzo dużo ludzi była noc i bardzo dużo gwiazd na niebie był ze mną mój chłopak i koleżanka,nagle te gwiazdy zaczeły się łaczyć i ktoś krzyczał że jest koniec świata i niebo zrobilo się jak wir który wciągał ludzi ale tylko tych dobrych reszta została,a gdy już sie przeszło przez ten wir to trafiało się do jakiejś dziwnej szkoły w której były pewne dziwne zasady,w pewnym momencie wir znowu mnie wciągnął i trafiłam do tych ludzi którzy zostali na tym polu była tam moja koleżanka i miałam za zadanie pomoc jej przejść przez ten wir wkońcu mi się udało i znalazłyśmy się w tej szkole i to był koniec.Czy ktoś może mi pomoc zinterpretować ten sen??

Link to comment
Share on other sites

Guest winteer

krolicek

Przedewszystkim nie powielaj postów - to i tak nie przyśpieszy interpretacji, a jedynie jeszcze bardziej zniechęci.. chyba też nie chcialabyś czytać kilka razy tego samego, prawda?

 

Co do snu - generalnie całość kontekstu snu wskazuje na zawirowanie w życiu, jakby poczucie ogarniającego chaosu... coś co początkowo pozytywnie na Ciebie oddziaływało.. mogło się zmienić..... może też świadczyć o Twojej aktualnej sytuacji (a która może ulec zmianie) na która należy sie przygotować i w miarę możliwośći złagodzić niekorzystne skutki

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...