Jump to content

Wycieczka, basen, rowery.

sandra_666
 Share

Recommended Posts

Śniła mi się wycieczka klasowa. Byliśmy w jakimś hotelu, a przed nim znajdował się basen- z czystą wodą. Aby dostać się do hotelu, trzeba było przejść na desce, która była położona nad basenem. Potem siedziałam na krześle i rozmawiałam z przyjaciółką. Następnie druga wycieczka klasowa, z tymi samymi osobami. Miałam wrażenie, że to ten sam hotel. Znowu siedziałam na krześle i rozmawiałam z tą samą przyjaciółką. Był basen, ale bez wody. Część osób spała, w ogromnym namiocie, my zaś w hotelu. Obok tego namiotu znajdowały się stragany. Potem spotkałyśmy się wszystkie w szatni. Część osób była pijana.

Później śniło mi się, że wybrałam się z przyjaciółką na rowery. Pojechałyśmy do innego miasta, tam znajdował się jakiś festyn. Kiedy przejeżdżałyśmy, widziałyśmy chłopaków, którzy grają w piłkę nożną. Następnie gonił mnie wielki, czarny pies. Ale nic mi nie zrobił. Wiem, że to skomplikowane, ale co to może oznaczać? Z góry dziękuję.

Guest winteer

sandra 666

Najwięcej Ty jesteś w stanie wypowiedzieć sie co do interpretacji snu, ponieważ nie nakreśliłaś jakie uczucia Ci towarzyszyły.. na sucho wg mnie wygląda to tak - wycieczka to prawdopodobnie Twoje towarzystwo w którym się obacasz..

Piszesz że część osób była pijana - widocznie nie rozumiesz postępowania kogoś z realu i może Ci się ono wydawać nieco dziwne.

Wycieczka i nocleg w hotelu/ na biwaku moze wskazywać na raczej przyjemna sytuację która jednak nie potrwa długo, coś tymczasowego...

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...