Jump to content

Wycieczka, basen, rowery.


sandra_666
 Share

Recommended Posts

Śniła mi się wycieczka klasowa. Byliśmy w jakimś hotelu, a przed nim znajdował się basen- z czystą wodą. Aby dostać się do hotelu, trzeba było przejść na desce, która była położona nad basenem. Potem siedziałam na krześle i rozmawiałam z przyjaciółką. Następnie druga wycieczka klasowa, z tymi samymi osobami. Miałam wrażenie, że to ten sam hotel. Znowu siedziałam na krześle i rozmawiałam z tą samą przyjaciółką. Był basen, ale bez wody. Część osób spała, w ogromnym namiocie, my zaś w hotelu. Obok tego namiotu znajdowały się stragany. Potem spotkałyśmy się wszystkie w szatni. Część osób była pijana.

 

Później śniło mi się, że wybrałam się z przyjaciółką na rowery. Pojechałyśmy do innego miasta, tam znajdował się jakiś festyn. Kiedy przejeżdżałyśmy, widziałyśmy chłopaków, którzy grają w piłkę nożną. Następnie gonił mnie wielki, czarny pies. Ale nic mi nie zrobił. Wiem, że to skomplikowane, ale co to może oznaczać? Z góry dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Guest winteer

sandra 666

Najwięcej Ty jesteś w stanie wypowiedzieć sie co do interpretacji snu, ponieważ nie nakreśliłaś jakie uczucia Ci towarzyszyły.. na sucho wg mnie wygląda to tak - wycieczka to prawdopodobnie Twoje towarzystwo w którym się obacasz..

Piszesz że część osób była pijana - widocznie nie rozumiesz postępowania kogoś z realu i może Ci się ono wydawać nieco dziwne.

Wycieczka i nocleg w hotelu/ na biwaku moze wskazywać na raczej przyjemna sytuację która jednak nie potrwa długo, coś tymczasowego...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...