Jump to content

Zniszczony pierścień atlantów


Guest User2
 Share

Recommended Posts

Guest User2

Witam. Może to w czymś pomóc więc na wstępie zaznaczę, że od 1 miesiąca nie noszę na swoim palcu pierścienia atlantów bo podobno stał się dla mnie za słaby i nie powinienem go nosić. Wczoraj postanowiłem go znów założyć no i sen się pojawił z jego udziałem.

 

Śniło mi się, że biorę małe jasnobrązowe pudełeczko owiniete jasną wstażeczką z kokardką, takie jakie daja gdy kupuje sie jakis pierscionek, obrączkę lub łańcuszek. W nim był schowany mój pierścień atlantów. Oitwieram, tej pianki co zawsze jest, nie ma i jest sól w której jest schowany pierścień. Wyciągam go i jest on jeszcze trochę w soli ubabrany wycieram go i jest on ze srebra. Już chcę go założyć, lecz okazuje się, że kształt jest wogóle zmieniony. Jakoś pogięty w jakąś wstążkę lub coś innego, ciężko mi to opisać, na pewno w pewien spób ten kształt był ładny, lecz pierwotny kształt pierścienia już nie istniał. I na tym sen się skończył. Z tego co pamiętam to byłem zdziwiony, tym co się stało. W końcu go nie założyłem bo się nie dało.

 

Zaznaczę, że w realu pierscien jest faktycznie w takim pudełku schowany a i pianke wyciagnolem i sól wsypałem no i pierścień jest w niej schowany.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...