Jump to content

ona bliźnieta 18.06, ja wodnik 21.01


mishi
 Share

Recommended Posts

Pani Bliznieta i Pan Wodnik

 

 

Nieustanny ruch i dyskusja. Nastąpiła idealna era dla tej pary. Dla nich zostały wynalezione komputery, głównie poczta elektroniczna i telefony, zwłaszcza komórkowe. Dzięki tym urządzeniom na bieżąco mogą dzielić się aktualnymi spostrzeżeniami, uwagami i wszelkimi wrażeniami, nawet na spore odległości.

 

Tych dwoje czas spędza głównie na dyskusjach. Tematów dla nich jest bez liku. Tyle przecież się dzieje, każdy dzień przynosi nowy temat. Para ta nie ogranicza się wyłącznie do wzajemnego towarzystwa, wokół niej jest zawsze spora grupka ludzi. Każdy z nich oddzielnie potrafi oczarować bliźnich - inteligencją i taktem. A cóż dopiero razem?!

 

Obydwoje mają dużo szacunku dla wolności i wszelkich swobód. Umieją też cieszyć się życiem, "carpe diem" to ich dewiza! Do siebie nawzajem odnoszą się z szacunkiem i zrozumieniem. Obydwoje są raczej łagodni. Lecz kiedy wystąpią miedzy nimi poważne rozdźwięki to na zawsze. Żadne z nich nie będzie sklejało tego związku, rozstaną się na dobre. W łożu harmonia, posiadają podobne preferencje seksualne.

 

Świetnie Wam razem. Nie marnujcie tego co jest między Wami. Nie dopuszczajcie do niepotrzebnej niezgody. Ciężko Wam będzie posklejać raz rozbity związek. Wszelkie drobne konflikty rozwiązujcie na bieżąco

 

na wesoło jaka jest Pani Bliznieta :)

 

Urodzeni pod znakiem Bliźniąt to osoby wyjątkowo bystre i inteligentne. Uwielbiają zdobywać i przekazywać wiadomości. Są niezastąpionym źródłem informacji o bliższym i dalszym otoczeniu, a jeśli czegoś nie wiedzą, to nadrobią to inteligentną miną.

 

Doskonała pamięć, olbrzymi zasób słów i błyskawiczny czas reakcji czynią z nich trudnych przeciwników podczas dysput i sporów. Bliźnięta posiadają wielodzielną uwagę - bez problemów wykonują kilka czynności na raz, czym zadziwiają inne Znaki Zodiaku

 

 

 

 

mishi prosisz o prawde :) a cała prawde bedziecie znali , jak sie bardziej nawzajem poznacie bedac ze soba ..... jako szczesliwa i kochajaca sie para :)

 

tego Wam życze ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...