Jump to content

ucieczka sprzed ołtarza


alina30
 Share

Recommended Posts

Witam dzisiaj w nocy śniło mi się że idę do ślubu ze swoim obecnym chłopakiem ( jesteśmy razem 3 lata) :serduszka: przed rozpoczęciem ceremonii uciekam od całej rodziny i idę do sklepu kupić coś do picia (herbatę) :icon_smile2: potem przychodzę do kościoła i ksiądz odprawia zwykłą mszę a mój chłopak jest smutny i razem z rodziną siedzi przed kościołem zabieram go i idziemy razem gdzieś porozmawiać (chcę go przeprosić) z tego wszystkiego idziemy do sklepu :_smutny: nie wiem co ten sen oznacza. Jeszcze miałam na sobie śliczną suknie ślubna tylko była na mnie lekko duża :tongue: Co ten sen oznacza??????:_smutny:

Link to comment
Share on other sites

alina30, a jakie Ty mas zpodejscie do malzenstwa? Moim zdaniem sen wskazuje na Twój brak gotowosci do wstapienia w formalny, staly zwiazek i o tym moze swiadczyc ostatnie zdanie:

Jeszcze miałam na sobie śliczną suknie ślubna tylko była na mnie lekko duża

Moze to nie suknia byla za duza, tylko Ty bylas do niej 'za mala'? Moze sen zdradza, ze czujesz, ze jeszcze nie 'doroslas', nie dojrzalas do malzenstwa?

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

po swoich przemyśleniach o tym śnie sadzę że jestem gotowa wejść w związek małżeński ( bo mam swoje lata) tylko chyba mam pewne wątpliwości co do partnera. A gdzieś wyszukałam że za duża suknie ślubna może oznaczać, że moje życie będzie bez większych zmartwień i problemów. Ile w tym prawdy to nie wiem

Edited by alina30
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...