Jump to content

Ona byk On ryby


Candy Lady
 Share

Recommended Posts

Pani Byk i Pan Ryby

 

Dobrana z nich para. Obydwoje maja predyspozycje do tworzenia harmonijnych związków. Wiodą życie spokojne i uczciwe. Wszelkie skoki na bok nie są w ich guście. Przywiązani są do domu. Stery ich życia przejmie Pani Byk, jest bardziej zdecydowana i konkretna. Pan Ryba miewa słomiany zapał do różnych czynności, rzadko kończy to co rozpoczyna. Jest przy tym wygodny.

 

Rybie odpowiadają rządy Pani Byk. Nie musi się zbytnio wysilać. Oczywiście często służy dobrą radą, podpowiada ciekawe rozwiązania, lecz ostateczne decyzje podejmuje ona. Co prawda Pani Byk preferuje mężczyzn bardziej zdecydowanych i rzeczowych, lecz łagodność i spokój Pana Ryby też jej odpowiada. Przy nim czuje się bezpiecznie, może spokojnie snuć plany na przyszłość. On nie zaskoczy jej żadnymi nieprzewidzianymi działaniami. Ich życie upływać będzie niemal sielankowo. Ich seksualizm jest wzajemnie dostrojony, w łożu zatem panować będzie czysta harmonia.

 

Jak mało która para, potraficie stworzyć ciepły i pełen miłości dom. Dla Was obojga najważniejsza jest rodzina, z troską doglądać będziecie Wasze dzieci.

 

 

i cos na wesolo na Pana Ryby :)

 

Rasowy pan Ryba żyje sobie we własnym, różowym, rybim, transcendentalnym świecie. Ma swoje wyobrażenia, swoje marzenia, humorki i wibracje, prawdziwa bomba, z opóźnionym zapłonem. Lepiej, aby nie wybuchła, bo zostaniesz rażona wizją jego świata, który w niczym nie przypomina twojego. Jeśli się nie zgodzisz, to posunie się do szantażu z możliwością ewentualnego samobójstwa, włącznie. Gdy ulegniesz, natychmiast przeprowadza strategiczne pranie twojego mózgu. Taka strategia umożliwia mu załatwianie całkiem niezłych interesów

 

.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...