Jump to content

pomoc dla śniącej.....

ulka28
 Share

Recommended Posts

Całą noc miałam złe sny( dodając że dziś księżyc bardzo świecił to chyba nie dobry znak)...Ostatnio odeszła z naszej rodziny bliska osoba, więc mój niepokój narasta i proszę o poradę.

Najpierw śniło mi się, że zapłaciłam dentyście 300 zł zaliczki za wybielanie zębów, a który mnie oszukał. Starałam sie go odnalezc, przez co trafiłam do pewnego bloku, szłam po schodach, przechodziłam przez pokoje i drzwi, raczej stare, białe, zadbane, a także przechodziłam przez okno, po drodze spotkałam sprzątaczki z którymi rozmawiałam( nie pamiętam o czym- o życiu, o pogodzie?), było to albo na jakimś dachu, albo na jakimś dużym tarasie ,oprócz tego sama robiłam sobie renngen zębów i nic z tego nie wyszło... To są najważniejsze symbole, które przekazuje było ich więcej jak mój mąż, sąsiad, deszcz auto ale wszystko było bardzo pogmatwane...

W drugim śnie spotkaliśmy razem z moim mężem, w jakimś parku, naszych starych znajomych,( z którymi jesteśmy w realu umówieni na wczasy), a by wyjechać z tego parku szłam aleją i wyciągałam z drzew gwozdzie aby auto mogło przejechać (dodam że droga się rozdzielała)...Następnie z mężem poszliśmy pozwiedzać w góry, przechodził koło nas na początku tłum ludzi. Wchodziliśmy pod górę, przeszliśmy koło wielkiej lampy-anteny, potem po drodze były figurki matki boskiej, jacyś ludzie (piękna pogoda), krzyż, w końcu przechodziliśmy koło cmentarza (po mojej lewej stronie- po prawej stał mąż) a ja powiedziałam mężowi, że chciałabym być tu pochowana....

Oprócz tego wyśniłam dom, cały wymalowany na bordowo- czerwono...

nie wiem czy komus będzie się chciało tyle czytać, ale jezeli ktoś mi pomoze to bardzo dziekuję,,,,,,,mam wiele obaw, może to moje paranoje.....

Pozdrawiam:)

Edited by ulka28

Guest winteer

ulka28

Przedewszystkim wyrazy współczucia z powodu tak dotkliwej straty..

Co do snu - wybielenie może oznaczać wszelkie sposoby poprawienia nastroju, poczucia sie lepiej i bardziej komfortowo.. jednak nie bez kosztów - bedziesz musiała w to włożyć wiele wysiłku.. a oszustwo moze oznaczać że zbyt wiele sobie obiecujesz i działasz na wyrost (zaliczka).... nie mniej potrzebujesz wewnetrznego oczyszczenia, poniewarz nadal tkwią w Tobie emocje zaburzające Twoja równowagę (sprzątaczki)..

Renggen oznacza że starasz się "przeswietlić" problem..

Ogólnie sen odzwierciedla Twój wewnętrzy stan emocjonalny oraz reakcje na zaistniałą sytuację.. dodatkowo deszcz jako symbol smutku i łez... sądzę że przechodzisz okres żałoby - czasem sny mogą działać jak bufor bezpieczeństwa.. gdy w ciągu dnia starasz sie być silna.. wszystko przeżywasz we śnie - wszystko po to abyś nie rozsypała sie psychicznie.. poprostu wszystkie twoje odczucia szukają ujścia.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...