Skocz do zawartości

wyścig i podpisy


moniszka0

Rekomendowane odpowiedzi

śniło mi się, że brałam udział w jakimś konkursie, to był coś na zasadzie wyścigu, uczestnicy byli dobrani dwójkami, ja byłam w parze z moją siostrą, która jest jedną z najbliższych mi osób. W pewnym momencie, gdy już byłyśmy w połowie drogi i byłyśmy daleko przed resztą uczestników, zrobiłyśmy sobie przerwę. Wtedy miejsce mojej siostry zajął jakiś chłopak (ja nie byłam do końca świadoma tej zmiany, miałam wrażenie jak by ten chłopak od początku był ze mną). Siedzieliśmy razem ja siedziałam na stoliku a on na krześle. W pewnym momencie postanowiłam mu podziękować za wyścig, (który okazało się, że wygraliśmy) i pocałowałam go w oba pliczki, on się uśmiechną i przy tym cały czas trzymał moją dłoń. Chwile potem zobaczyłam na stole mnóstwo podpisów, w których imiona były zapisane jedną literą tylko nazwiska były w całości. To troszkę dziwne, ale te napisy były wykonane z czegoś, co można było zjeść. I ja przesuwałam te podpisy kolejno je zjadając aż trafiłam na swój podpis, zostawiłam go na stole. Zaraz potem trafiłam na podpis tego chłopaka, który brał ze mną udział w wyścigu, już miałam zjeść ten podpis, ale w ostatniej chwili stwierdziłam, że tego nie zrobię i umieściłam go pod moim podpisem. Bawiłam się tymi podpisami zmieniałam ich kolejność, moją uwagę przykuło to, że pierwsza litera mojego podpisu i podpisu tego chłopaka była tak sama i była to litera M. Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale chłopak ze snu był anglikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

moniszka0

Wyścigi są zwykle kojarzone z elementem rywalizacji w jakiejś dziedzinie, coś w czym jesteś dobra (wyprzedzasz innych).. natomiast zamiana osób jest wynikiem zmiany postępowania - z delikatnego i dobrze znanego (siostra) na bardziej zdecydowany i logiczny (chłopak)... ewentualnie o znajomości chodzi oraz to że może nadejść moment w którym większość swojego czasu poświęciś nowej osobie

 

A co do podpisu.. może to i głupie co napiszę - ale skojarzyłam ze zmianą nazwiska (zupełnie jak po ślubie przyjmuje sie nazwisko współmałżonka).. w innym znaczeniu może chodzić o zmianę wewnętrzną - przyjęcie nowych wartości w życiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...