Jump to content

Horror i Kradzież


Peneros
 Share

Recommended Posts

Miałem niedawno sen że grałem niby w gre horror ale ja byłem w tej grze. I pojawił się przede mną chłopiec (coś ala dziewczynka z Fear) potem mnie ktoś obudził. Nazajutrz śniło mi się że wkradłem się do naszej budy, ukradłem jakiś świecznik i książke (3 przedmiotu nie pamiętam). Złapali mnie, a dokładniej moja przyszła pani wychowawczyni bo to do jej klasy się wkradłem. Sen z chłopcem często się powtarza. O co może chodzić w tych snach? Z góry dzięki.

Link to comment
Share on other sites

Guest winteer

Peneros

Prawdopodobnie gra odzwierciedla Twoje życie, a chłopiec to Ty sam - nieco zagubiony.. niestety nie napisałeś co konkretnie robiłes w tej grze

 

Te przedmioty są symbolami wiedzy i oświecenia ale zdobyte w nielegalny sposób - czy Ty ściągasz na klasówkach?

Link to comment
Share on other sites

Ło... I to jak często.. :P A co do tej gry, to miałem z kumplem iść pomóc mu "rozwalić zombiaki" i czekałem na niego u początku X-16 to takie laboratorium. Lecz pojawił się przede mną chłopiec (którego nie ma w tej grze) w oczach miał tylko białka. Potem mnie ktoś obudził.

Link to comment
Share on other sites

kilkukrotnie już śnił mi się ten chłopiec ale w różnych miejscach.

W realu powiedziałem sobie ze gdybym był na miejscu kogoś w horrorze to najzwyczajniej położył bym się i zasłonił. w śnie właśnie to robię, po ujrzeniu tego chłopca padam, zakrywam się. często budzę się z tego snu.

Link to comment
Share on other sites

Guest winteer

To co mi sie nasuwa - prawdopodobnie tak sie zachowujesz gdy Cię jakaś sytuacja przerasta, robisz uniki i zamykasz się zamiast się z nią zmierzyć

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...