Jump to content
debest86

niska energia życiowa

Recommended Posts

debest86

Witam

Chcialbym opisac swoj przypadek i poprosic kogos doswiadczonego o radę.

 

Mam 23 lata i od ponad roku cierpię na nie jasne dla mnie lęki po których robi mi się źle fizycznie i psychicznie( ból głowy, brzucha, mdłości, zupełny brak siły, brak chęci do robienia czegokolwiek, niechęć do widzenia ludzi )

Wkurza mnie to bardzo gdyż zauważyłem u siebie również wampiryzm energetyczny, wcześniej zapewne nieświadomy, teraz jednak dostrzegam osłabienie u osób będących w moim towarzystwie. Nie staram sie z nikogo wysysać energii, to dzieje sie samo z siebie i dlatego wole sie z nikim nie widziec.

Ciągle zastanawiam się czy jest to związane z jakąś nerwicą lękową, przeżyciami z przeszłości które przerosły moje możliwości, czy z jakimiś sprawami paranormalnymi typu : wyciekanie energii, złe byty itp itd

 

Aha, wspomne jeszcze że byłem kiedyś u bioenergoterapeuty (wtedy zupełnie niewierzyłem jeszcze że istnieje energia która krąży w całym naszym otoczeniu, ale miałem już te dolegliwości niskiej energii własnej)

Podczas zabiegu odczuwałem jakby gilgotanie, wciąrz nie wierzyłem. Potem byłem bardzo senny a po powrocie do domu rozpierała mnie energia , super apetyt itd. Czyli coś w tym jest :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
TransHuman

Chyba sam sobie odpowiedziałeś :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
marcisz1975

Tworząc myśli tworzymy myślokształty, które oddziaływują na otoczenie i drugiego człowieka . W czasie tych "gorszych dni" oddziaływujesz na osoby znajdujące się blisko ciebie i nieświadomie możesz przesyłać im destrukcyjne kody . Mamy dwie możliwości odrzywiania się energetycznego : ze źródła albo jeżeli nie umiemy czerpać tej postaci energii , boimy się i uważamy że o energię trzeba walczyć zaczynamy żerować na drugim człowieku ( wtedy zaczynamy się wikłać w grę ofiara - myśliwy) ale zawsze powodem jest strach. Będąc u bioenergoterapeuty najprawdopodobniej podał on pozytywny program do twojej podświadomości i na pewien okres doswiadczyłeś odrzywiania czystą energią. Musisz nauczyć się korzystać z energii Źródła a kluczem jest miłość i poczucie bezpieczeństwa .Znajdujesz się w morzu energii tylko uswiadom to sobie że wszechświt jest chojny a Ty jesteś jego dzieckiem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...