Jump to content

szczenię


Namida

Recommended Posts

Witam

Ostatnio przyśniło mi się, że wsiadłam do czyjegoś samochodu, na tylne siedzenia, razem z pustą walizką. Jakiś mężczyzna zaczął mi podawać szczeniaki, które kładłam do tej walizki. Było ich 4, jeden biały w brązowe łatki, dwóch nie pamiętam, na końcu dostałam do rąk różowego pieska, a facet powiedział, że ten piesek jest odrzucony przez inne. W końcu samochód ruszył, ja zamknęłam walizkę. Jechaliśmy przez jakiś las, który był odgrodzony od drogi siatką. Po pewnym czasie zajrzałam do szczeniaków i trzy 'normalne' leżały koło siebie, a ten różowy był skulony w kącie. Wzięłam go na ręce, bo zrobiło mi się go żal. Przejrzałam jego sierść i zauważyłam dwie małe pchełki, które zaraz wyrzuciłam przez okno. Po tym stwierdziłam, że przygarnę tego różowego pieska.

Bardzo proszę o interpretację ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest winteer

Namida

Ten różowy szczeniak to sprawa lub osoba, która jest traktowana trochę po macoszemu, jakby odilozoawana.. pomimo że wszystkie cztery mają wpływ na Twoje doświadczenia - to własnie ten jeden wywarł na Tobie szczególne wrażenie i jest Ci szczególnie bliski... pchły to wszelkie niedostatki lub drobne problemy z którymi dość łatwo jest się pozbyć..

Pozostałe symbole swiadczą o Twojej sytuacji życiowej - bycie pasażerem jest oznaką tego w jakim stopniu jesteś odpowiedzialna za własne dedyzje a w jakim nie oraz podporządkowaniu się komuś, w tym też ograniczenia na drodze do celu (siatka)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...