Skocz do zawartości

Anioły fioletowego promienia


Gość User2

Rekomendowane odpowiedzi

Niniejsze informacje są zawarte w książce "Świetlista Siła Aniołów" autorstwa Jeanne Ruland.

 

Wybawienie.

 

Prezentacja:

 

Sódmy, purpurowowfioletowy promień przewodzi rozpoczętej właśnie epoce Wodnika. Jest to promień mistyków, wysokich kapłanów/nek, szamanów i wszystkich ludzi, którzy rozwijają swoją duchową świadomość. Fioletowe światło na zewnątrz tego promienia służy poszerzaniu świadomości, rozwojowi wewnętrznemu i odnawianiu zerwanych niegdeyś więzów. Wewnętrzny promień jest złocistożółty, co symbolizuje oświecenie.

Zastępny tego promienia działają pod przewodnictwem Archanioła Zadkiela i Lady Amethyst - Archai Przemiany. Należą do nich anioły wewnętrznego rozwoju, medytacji, wybawienia i przebaczenia, m. in. Kindel - anielska grupa losu strzegąca kroniki Akasha, Imli - Anioły pomagające w przygotowaniu do wtajemniczenia w wyższe misteria, Karmael - anioł pomocny w sprawach karmicznych, anioły Sophii - przewodniczki prowadzącej w duchowe światy ciszy, Hanael - który wspomaga procesy duchowe, Zafkiel - anioł rozważania i kontemplacji, który pomaga w osiąganiu stanów medytacyjnych.

Jest to promień praw kosmicznych. Zadaniem jego aniołów jest rozprzestrzenianie fioletowego światła, nadzorowanie przestrzegania praw kosmosu, wprowadzanie człowieka w Nowy Czas, w przemianę, transformację, jak również wyprowadzanie go ze straych, utrwalonych wzorców. Ich światło pomaga otworzyć się na nowy wymiar poszerzonej świadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rytuał: Księga Życia.

 

Zapewnij sobie dostatecznie dużo miejsca i czasu. Ofpręż się i skoncentruj swój oddech na najgłębszym zakamarku swojego serca. Przywołaj anioły fioletowego promienia: "Anioły fioletowego ognia, oczyśćcie mnie, wybawcie mnie, prowadźcie mnie w nowe wymiary. Pokażcie mi drogę, pokażcie mi moją misję, pokażcie mi mój plan, według którego idę przez życie, Jestem gotów. Zadziałajacie teraz. Dziękuję."

Anioły fioletowego promienia przesyłają ci ogień przebaczenia i otaczają cię nim. Kiedy już poczujesz sie bezpiecznie w ich świetle, możesz prosić je, aby pokazały ci ten fragment księgi twojego życia, który jest dla ciebie ważny w danym momencie. Fiolet jest barwą kosmiczną. Łączy cię z wyższymi wymiarami Bytu. Pozwala ci oglądać sgery nieśmiertelnej duszy. Możesz również teraz zadawać aniołom pytania: Co łączy mnie z danym człowiekiem? A co z daną grupą? oczekuj odpowiedzi. Może nią być słowo, obraz, uczucie. Pozwól sobie na wspominanie, ponieważ obrzy przeszłości również mogą zawierać istotną wskazówkę dla twojej obecnej sytuacji. Kiedy wspomnienia te są dla ciebie nieprzyjemne, poproś anioły łaski, aby oczyściły fioletowym ogniem te obrazy i związanie z nimi uczucia. Podziękuj im i wiedz, że rytuał odniósł skutek.

Będąc w grupie, z pomocą aniołów filoetowego promienia możesz odkryć, co łączy cię z jej członkami. Więzy, które ci szkodzą, możesz skorygować za pomocą fiolteowego światła. Więzy, któe są dla ciebie ważne, możesz natomiast za jego pomocą zacieśnić. :)

 

Niniejszy rytuał jest z książki Jeanne Ruland "Świetlista Siła Aniołów". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elohimy Arkturus i Diana (zwana również Victorią) są najwyższymi istotami anielskimi fioletowego światła. Śwatło siódmego, fioletowego promienia służy przemianie i doskonałemu odnowieniu pierwotenej, boskiej, formy materii. Jest to świetliste miejsce świętej symetrii. kwiat życia jestnajdoskonalszą symetryczną gigurą, która zawiera w sobie wszystkie inne kształty. Jest polem siły, które jest nieustannie ożywiane i reaktywowane, aby tworzyć boski porządek. Materia może by niszczona i bezczeszczona, jednak duchowy, niewidzialny światj est i pozostnaie nietknięty, wiecznie doskonały. Posługując się fotografią kirljanowską, możemy zobaczyć doskonałą formę liścia, nawet gdy brakuje jego kawałka lub gdy uległ on uszkodzeniu. W nasieniu kryje się potencjał dla mającej rozwinąć się z niego rośliny. taki jest też cel ciągłej, nieprzezwyciężonej emisji fioletowego światła. Forma niewidzialnego świata jest i pozostanie boska i doskonała. Źródło to strzeżę również ponadczasowych praw, takich jak: - "Mikrokosmos równa się makrokosmosowi; jak wewnatrz, tak i na zewnatrz, jak na gorze, tak i na dole" - wszystko dgra - - nie ma skutku bez przyczyny - jedyna stala rzecza jest zmiana - to co wysylasz, zawsze do ciebie powraca - wszystko jest energia. Tutaj można doświadczyć boskiej łaski poprzez siłę przebaczenia - wymaga to jednak gotowosci ze strony czlowieka. Tutaj mozna takze zerwac karmiczne wiezy, a zatem przezwyciezyc prawo przyczyny i skutku, zachowujace waznosc rowniez po smierci. dzieku temu swiatlu ludzkosc wykonuje kolejny krok na drodze do Jedynego Źródła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rozwiazanie karmicznych wiezi: skoncentruje sie na czas kilku oddechow na swoim sercu. wyobraz sobie czlowieka lub grupe ludzi, ktrozy winni sa dziejacej sie na twoich oczach niesprawiedliwosci i krzywdzie. wypoweidz calym sercem nastepujace zdania: "przebaczam ci/wam to, co uczyniles/uczyniliscie. przebaczam sobie, ze otworzylem sie na to.

przebaczam sobie to, co wyrzadzilem ci/wam zlego. przebaczam ci/wam, ze otworzyles/otworzyliscie sie na to.

przesylam ci/wam milosc plynaca z mego serca i przebaczam ci/wam, wiedzac, ze nie mozesz/nie mozecie zniszczyc mej doskonalosci".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Zastępny tego promienia działają pod przewodnictwem Archanioła Zadkiela.

 

Czy masz może więcej informacji na temat Zadkiela, albo wiesz gdzie można znaleźć na jego temat informacje?? Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Jaga_Wiedzma
Czy masz może więcej informacji na temat Zadkiela, albo wiesz gdzie można znaleźć na jego temat informacje?? Pzdr

 

Moze najpierw warto ustalić ilu jest Archaniołów? Najpopularniejsze jest określenie tzw Wielkiej Siódemki, według papieża Grzegorza I zwanego Wielkim są to:

1. Michał

2. Gabriel

3. Rafał (Rafael)

4. Uriel (Fanuel)

5. Symiel

6. Orifiel

7. Zachariel

 

Niektóre źródła wymieniają Razjela jako siódmego.

W słowniku Aniołów i Upadłych" Gustawa Davidsona to:

 

Zadkiel (Cadkiel, Zidekiel, Zadakiel, Zedekiel - "sprawiedliwość Boga") - w tradycji ra binackiej, anioł dobroczynności, miłosierdzia, pamięci oraz wódz chóru panowań (utożsamia nego z chórem chaszmalim). W Masechet Acilut, gdzie mowa o dziesięciu chórach hierarchii niebiańskiej, Zadkiel jest wraz z Gabrielem wodzem chóru szinanim. Anioł ten jest również jednym z dziewięciu władców nieba oraz jednym z siedmiu archaniołów, którzy stale prze bywają w obecności Boga. W Zoharze Zadkiel jest jednym z dwóch pomocników Michała (drugim jest Zofiel), kiedy ten pełni podczas bitwy funkcję "chorążego" pierwszej chorągwi. [Według innej lekcji pomocnikami Michała są Jofiel i Cidkiel (zob. Opowieści Zoharu, s. 156) - przyp. tłum.] W księdze zaklęć Hóllenzwang des Dr. Faustus, Zadkiel (zwany "aniołem tronowym świętego Jehowy") jest zwierzchnikiem Mefistofelesa (zob. Christian, The History and Practice of Magic, t. 2). Według Trachtenberga (Jewish Magic and Superstition) Zadkiel to jedna z form imienia Sachiel. Camfield (A Theological Discourse of Angels) nazywa Zadkiela "zodia kalnym władcą planety Jowisz" (według róż nych źródeł funkcję tę pełni Zachariel, Abadiel, Zobiachel, Barchiel i inni). Zadkielowi (podobnie jak Michałowi, Tadhielowi i innym) przy pisuje się zasługę powstrzymania ręki Abraha ma, kiedy patriarcha przygotowywał się, aby złożyć Bogu w ofierze życie Izaaka (zob. de Bles, How to Distinguish the Saints in Art, s. 52).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...