Skocz do zawartości

Pocałunek


love_lala_ald

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pamietam jak sie zaczął ale zapamiętałam w pewnym sensie to najważniejszy kawałek moja przyjaciółka Paula mieszkała tak jakąś w miszkaniu jej przeszywanej kuzynki czyli zamiast na trzecim piętrze to na drugim a cała galeria trzeciego piętra w falowcy była z takimi szczebelkami jak na balkonach no i Paula chyba chodziła z Bilem no i ja z Bilem czekaliśmy na Paulę na galerii bo dopiero wstała i musiała się wygrzebać no i ja tak się spojrzałam na piętro wyrzej gdzie w drugiej klatce mieszka kolega który mi się podoba no i spojrzałam się na jego drzwi wiedząc że go nie zobacze bo wyjechał gdzieś na wakacje ale miałam wrażenie że się przewidziałam bo go zobaczyłam zamykał swoje drzwi od mieszkania (pewne gdzieś wychodził... pomyślałam) no i ja tam zaraz sie rzuciłam do Pauli na chate jak jakaś kretynka i zaczełam coś tam do niej gadać że sołyga wrócił i wogle a ona nie słuchała co ja mówie tylko się patrzyła na Bila z lekkim szokiem (pewne dlatego bo wcześniej się z nim pokłuciła) potem powiedziała że się jeszcze nie przebrała i zamknęła drzwi od mieszkania no i ja się tak patrze przez galerie czy to napewno on i solyga szedł przez galerie na klatke do nas ja taka zdziwiona i wogle o co chodzi patrze a on dzwoni do Pauli na chate żeby go na galerie wpuściła ja taka zdzwiona bo on coś tam zaczął mówić że powinien mi to powiedzieć zanim wyjechał pare tygodni temu na obóz czy gdzieś tam no i ja tak się na niego spojrzałam i palnęłam teksta że ja też powinnam mu coś powiedzieć i on nagle mnie przytulił i pocałował no i Paula tak otwiera drzwi i mówi coś tam który szampon lepszy i tak czyta co na nich pisze a ja nic nie gadam więc ona wzięła głowe do góry i jej szczena opadła ze zdziwienia z reszta Bilowi też i oby dwoje nie wiedzieli o co chodzi wtedy Bil się ocknął z szoku i podszedł do Pauli i tez zaczął ją całować. (Troche dziwny sen a tak na serio to ten sołyga mi się podoba ale z nim nie chodzę Paula też nie chodzi z Bilem a jak coś to chodzi o Bila z Tokio Hotel)

 

Nie mam pojęcia co ten sen oznaczał :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja przyjaciólka na stałe mieszka w Anglii, ale nie długo ma przyjechać na urlop w odwiedziny. Śniło mi się, że nasza trójka była w jakimś mieszkaniu i ona poszła do ubikacji, a po chwili mój mąż powiedział,że musi się iść załatwć na co ja,że "przecież ona jest w łazience" a on "no to co" i poszedł. kiedy jednak dłuższą chwilę oboje nie wracali postanowiłam pójść sprawdzić co się dzieje. No i zobaczyłam ich razem ściskających się i namiętnie całujących, opierających o pralkę. ( Lekko mnie ten sen zdziwił o po 1 mój mąż jest dość wstydliwy a po 2 oni powiedzmy delikatnie że nie bardzo przypadli sobie do gustu, ale tolerują się ze względu na mnie)

Bardzo chcałabym się dowiedzeć co ten sen oznacza!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...