Jump to content
allan

Czas w kartach anielskich

Recommended Posts

allan

Słuchajcie, jak określacie cZas w kartach do pytań typu Kiedy się zakochamm..., kiedy znajde prace... itd. ?

Czy można posługiwać się Metoda Kolesowa w tego typu kartach?

Edited by allan

Guest User2

A co to jest metoda kolesowa? Ja generalnie nie zastanawiam się w przeciągu ilu czasu coś się spełni, zacznie się spełniać, lecz jeśli się mnie już pyta to zakładam wstępnie, że musi minimun tydzień upłynąć nim wróżba się spełni, zacznie spełniać. Zależy jeszcze od pytania. Poza tym staram się nie określać czasu za ile się spełni, zacznie spełniać. :)

allan

Metoda Kolesowa, inaczej Kalendarz Kolesowa odpowiada na pytanie w jakim okresie czasu coś się wydarzy. Np pytam kiedy na przestrzeni roku znajdę miłość. Typuuję sygnifikatora, czyli w mojej talii może to być karta Anioł Cudu Miłości. Tasuję i wyciągam karty. Jeśli obecnie mamy sierpień, a karta-sygnifikator pojawi się jako 5, to odliczamy i wychodzi, że w grudniu znajdę miłość, jeśli 7- w lutym itd. Jeśli karta nie pojawi się w ów 12-stce, to znaczy że jeszcze przez rok nie znajdę drugiej połówki. Metoda bardziej tarotowa i dla kart cygańskich ( http://www.ezoforum.pl/karty-cyganskie/6868-rozklady-kart-cyganskich.html ), ale dla Aniołów też fajnie wychodzi ;)

MyMouse

witajcie moi Drodzy, jeśli chodzi o czas to kabała anielska pięknie go ukazuje ;)

co do metody Kolesowa to też na początku jej używałam, teraz po prostu w rozkładzie wyciągam dodatkową kartę na czas...

Edited by MyMouse