Jump to content

Schizofreniczny Sen


WestIce

Recommended Posts

Czuje jak nagle jestem w swoim ciele. Słysze ogromny huk i myślę: "Zaraz sie zacznie". Wtedy zaczynam slyszeć pare głosów tak jakby pod postacia jednego, które przeklinaja ile mogą. Wtedy mysle: "Tak wygalda schiozfrenia paranoidalna". Nagle to ustaje i słysze: "Nie bój sie tego - to Twoja nie ujażmiona wyobraźnia" - Byl to mój własny głos. I sie obudzilem trochę wystraszony, bo to była ostatnia faza snu.

 

Czy coś co dziś miało miejsce - mogło mieć wpływ na moje życie 2 lata temu? Jednak to burzy stereotyp czasu, ponieważ coś co dziś sie stało - niemoże miec wpływu na wczoraj. Tak jest w świecie materialnym. A w świecie duchowym jak jest?

Tego nikt niewie - a każdy sie wymądrza i snuje swoje poezje. Dziś ja mam sen, a mojej koleżance ten sam sen sie przyśnił poł roku później. To tak jakby Nasze dusze sie spotkały w świecie duchowym i razem śnily. A dowodem tego jest pamietanie tego samego snu z róznych okresów.

 

Przypadek?

Link to comment
Share on other sites

Nie martw się, to na pewno nie schizofrenia paranoidalna :wink: Nie lubię się zastanawiać nad tym co jest gdzieś, nie da się tego realnie wyjaśnić, więc nie ma co sobie tym głowy zaprzatać. To tak jak jechowcy wciskają nam, że w raju będą dzikie zwierzęta obok ludzi i wszyscy będą szczęśliwi: nie pomyśleli bowiem, że dzikie zwierzęta nigdy nie będą jeść trawy, więc ludzie nie mogą mieszkać razem z nimi. Czy wierze w niebo? Tak wierzę ale bez szczegółów :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...