Skocz do zawartości

Bill Kaulitz jako wampir x_O


JennyM

Rekomendowane odpowiedzi

Na samym początku ostrzegam, że ten sen był nieźle pokręcony, prawie nigdy takich nie mam....

Całą noc sniły mi się wampiry. Najpierw że idę przez last z matką i babcią i że skrecamy w ścieżkę. Idziemy a tam koło mojego brata, ojca i dziadka stoi grupka ludzi ubranych na czarno w czarnych płaszczach. Wystraszyłam się ich i zaczęłam uciekać, ale babcia z mamą powiedziały, że jestem głupia, przed czym uciekam, przecież tamci są w porządku. No i zostałam. Kolejne ujęcie to to, jak jesteśmy wszyscy uwięzieni przez tych facetów, którzy okazali się wampirami. Ja jakoś im uciekłam i zwiałam do domu.

Kolejny sen:Jestem na swoim osiedlu i huśtam się na huśtawce. Nagle obok mnie przechodzi grupa ubranych na czarno. Już wiem kim są. Ale tym razem się ich nie bałam. Wręcz przeciwnie zeskoczyłam z huśtawki i zaczęłam z nimi rozmawiać. Nagle znalazłam się w moim pokoju. Siedziałam na swoim stołku od komputera a na moim łóżku leżał Bill Kaulitz (x_O) z jakimś kolesiem. Zaczęliśmy gadać. Wyszło na to, że obaj są wampirami a ten koleś jest gejem....x_O Nagle Bill wstaje i mówi że już późno, musi iść i na pytanie czy przyjdzie jutro a jak tak to w jakich godzinach odpowiedział że gdzieś tak 20,23 x_O Może mi ktoś wytłumaczyć co ten sen oznacza?! Wampiry ostatnio śniły mi się 10lat temu (nadal pamiętam ten sen) a B.K.....hmm....jakieś pół roku temu. Więc.....? Bendę wdzięczna za interpretację...!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...