Jump to content

Do winteer łzy


stokrotka77

Recommended Posts

witam raz mi pani już interpretowała sen i powiedziała mi pani prawdę czy mogła by mi pani pomóż jeszcze raz śniło mi się że przyjechał do mnie chłopak ja byłam zajęta czym innym za chwilę wyszłam bo usłyszałam samochód ten chłopak miał odjeżdżać przyjechał brat jego z zoną i jego koledzy podeszłam powiedziałam część powiedział że nie chce mnie znać a potem zaczął płakać tak prawdziwymi łzami przysiadłam się koło niego i też zaczęłam płakać przytulałam jakoś nie przeszkadzało mi że wszyscy patrzą go powiedział mu że go kocham zaprowadziłam do domu i poczęstowałam piwem ze sokiem sen się urwał:_smutny::uscisk:dziękuję

Link to comment
Share on other sites

Guest winteer

Myślę że masz wyrzuty sumienia że zamało uwagi poświęcasz swojemu chłopakowi lub jego sprawom, przez co czuje sie trochę nie doceniany i niepotrzebny Tobie.. niby stara się to dusić w sobie ale.... nie jest w stanie dlużej ukrywać swojego rozżalenia i moze dojść do skrajnej sytuacji w której szczerze powie co go dręczy.. reszta snu sugeruje ze zaspokoisz jego potrzeby emocjonalne.. oraz to że moze znaleźć w Tobie wsparcie i pocieszenie.

Czy aktualnie jesteś w takiej sytuacji?

Link to comment
Share on other sites

dziękuję bardzo trafiłaś w dziesiątkę jest taka sytuacja o którą może mieć żal ale teraz się nie spotykamy jego rodzinka się wtrącała i takie tam zostawiłam go bez słowa wyjaśnienia pozdrawiam cieplutko:-)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...