Jump to content

Rozczarowanie...


Eukaliptus

Recommended Posts

W śnie spotykam i poznaję chłopaka, którego w rzeczywistości mam na oku i chciałabym go poznać. Spotkanie odbywa się dzięki kuzynce, której chlopak jest jego kumplem. Spotykamy się we 4, gadamy, i wszystko wydaje się być fajne. Nastepnie rozdzielamy sie, poniewaz musze cos zalatwic na miescie. Reszta udaje sie na mieszkanie kuzynki. Kiedy po jakims czasie dolaczam do nich i wchodze do jej pokoju, chlopaki natychmiast wstaja, ubieraja sie i wychodza, tak jakby nie przypadł im do gustu mój powrót . Za chwile wychodzi za nimi kuzynka. Zostaje sama w pokoju i nie majac co robic zajmuje sie komputerem. Po dluzszej chwili dostaje od kuzynki sms-a, ze nowo poznany chlopak uwaza ze jestem beznadziejna itp itd. Okazuje sie, ze jednak nic z dalszej znajomosci nie bedzie. Kuzynka prosi bym moze zmienila jakos swoje zachowanie, które go drazni, bo to fajny chlopak i moze wtedy cos bedzie z tego .

No i nastepuje rozczarowanie....

co to oznacza? ze stanie sie tak naprawde?

Link to comment
Share on other sites

Guest winteer

Eukaliptus

Prawdopodobnie doszukujesz się przyczyn dla których chłopak dotychcas się Tobą nie zainteresował.. widocznie wmówiłas sobie że nie jesteś dla niego atrakcyjna i stąd te sny.

Mozliwe że chodzi o zmianę nastawienia do samej siebie i zaakceptowania takiej jaka jesteś - jeśli będziesz się czuła dobrze we własnej skórze - wtedy może chłopak bardziej się Tobą zainteresuje

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...