Jump to content

Prośba o interpretację :)


NemezisXY

Recommended Posts

Mój sen rozpoczyna się na bagnie. Wszędzie dookoła mętna, brudna woda, z której wyrastają bardzo wysokie drzewa. Wędruję razem z grupą ludzi, nie widzę ich twarzy, rozmawiają między sobą ale nie zwracają na mnie uwagi. Musimy poruszać się po plątaninie ścieżek zbudowanych z drewnianych desek, mam wrażenie że kręcimy się w kółko. Nad nami krążą olbrzymie, czarne ptaszyska (sępy?), które co jakiś czas porywają i jedzą kogoś z naszej grupy. W końcu udaje mi się zobaczyć twarz pewnego łysego mężczyzny - patrzy mi później w oczy nawet gdy jest pożerany. Postanawiam oddzielić się od reszty ludzi (którzy nadal wędrują spokojnie, jakby zauważyli że wielu ich znajomych już nie żyje) - i natychmiat pojawiam się w swoim łóżku. Dochodzę do wniosku że był to tylko sen, i wtedy do okna zaczyna dobijać się jeden z sępów. Przykleja się do szyby tak, że nie mogę nic dojrzeć zza jego skrzydeł. Na brzuchu nie ma piór, jak oskubany indyk - tylko że jego skóra jest czarna. Patrzę na niego na chwilę i otwieram okno żeby mógł wejść do środka.

I tu sen się kończy..

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Ten sen moze symbolizowac jakies przykre odczucia, ktore dusisz w sobie (metna woda) wyrzuty sumienia z powodu jakiejs osoby (lysy czlowiek) a ten sep, ktorgo wpuszczasz do domu to cos bardzo zlego cos czego nie chcesz do siebie dopuscic ale to robisz wbrew sobie.

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

A mój sen rozpoczął się w środku akcji: jechałam z moim chłopakiem(którego nie mam) jakąś kolejką po wąskiej ścieżce. Było kilka wagoników, chyba 2. Przed nami siedzieli też jacyś ludzie. Po bokach były wielkie akwaria w których pływały prawdopodobnie jakieś ryby ale były zamazane. Nagle kolejka się zatrzymała. Po prawej stronie był taki drewniany bar jak w meksykańskich czy teksańskich filmach. Mój tata(który wcześniej się nie pojawiał w tym śnie), podał mi rękę, by pomóc mi zejść. Poszliśmy w trójkę do tego baru. Ja siedziałam po prawej stronie chlopaka, a mój tata przede mną. Zamówiliśmy pizzę i nagle sen się urwał. Co on mógł oznaczać?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...