Skocz do zawartości

Pomóżcie zinterpretować - anielska wyrocznia


allan

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku już dni mam karty anielskie Anielska wyrocznia i od tego czasu pracuję z nimi jak najwięcej, dotychczas z zaskakująco fajnym rezlutatem. Dziś zrobiłem rozkład piramidę dla brata, czy poradzi sobie w nowej szkole od września.

 

roz1.jpg

 

Chodzi o ten rozkład. No i tak:

Karta nr 1 (określa osobę której dotyczy pytanie) -Anioł Pokoju - czyli jest on w szkole osobą dosyć spokojną, unikającą konfliktów, prowadzącą spokojny tryb życia (piszę w szkole, bo w domu jest różnie) ;)

Karta nr 2 (przyczyna)- Anioł Stróż Dojrzałości - może sobie nie poradzić, może to być spowodowane niedojrzałością emocjonalną i ogólnym nieprzygotowaniem do okresu dojrzewania;

Karta nr 3 (sedno, istota)- Anioł Wiecznej Miłości - jego problemy mogą dotyczyć tzw. burzy hormonów, wiecznych zauroczeń i przelotnych miłostek, co za tym idzie bujaniem w obłokach,

Karta nr 4 (możliwości)- Archanioł Rafael - albo sam w końcu będzie wyciągał wniosku ze swoich doświadczeń, albo należy zwrócić się o pomoc do terapeuty (czyt. poradni pedagogicznej itp.)

Karta nr 5 (czego unikać)- Anioł Stróż Dzieci - jest bardzo dziecinny i musi wreszcie dojrzeć, zmienić swój dziecinny tok myślenia, gdzie liczy się tylko zabawa

Karta nr 6 (ostateczny efekt)- Anioł Ufności - ?

Tu właśnie mam problem. Być może chodzi o to, by zaufać i przeczekać zły okres? Burzę hormonów ? Pomocy :)

Edytowane przez allan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Czy brat poradzi sobie w nowej szkole od września" - pytanie rozkładającego.

 

Anioł Pokoju mi sugeruje, że wybór szkoły jest w 100% zgodny z wolą twojego brata. Innymi słowy poszedł do tej szkoły w pełni świadom wyboru, swojego własnego wyboru. Karta ta mi sugeruje, że wybrał tą szkołę by realizować swoje talenty, zamierzenia, pragnienia.

Co do przyczyny, problemu to się z Twoją interpretacją nie zgadzam. Karta mi sugeruje, że Twój brat dojrzewa. Przyczyną problemu nie jest moim zdaniem brak niedojrzałości, lecz wchodzenie w dojrzałość która powoduje różne wątpliwości. Strach przed tym jak sobie poradzę zawsze się pojawia w takich momentach. Można powiedzieć, że problemem jest zastanawianie się czy "poradzę sobie w nowej szkole". Myślę, że za bardzo się nad tym zastanawia, za bardzo to przeżywa. Uważam, że decyzję podjął mądrze i rozważnie co do wyboru szkoły.

Powiedz mi czy szkoła ma profil biologiczny, czy poszedł na taki profil lub profil związany z jakimkolwiek leczeniem, zabiegami itp.? Karta mi sugeruje, ze chce być kimś kto będzie leczył, pomagał innym ludziom, może to być weterynarz, lekarz, lub coś związanego z biologią, nawet leśnictwem czy coś w tym stylu. Chodzi mi o to, że szkoła daje możliwości w tych dziedzinach. O tym, że chce innym pomagać wnioskuję po karcie Anioła Wiecznej Miłości możliwe, że boi się, że się nie będzie wywiązywał z obowiązków.

Karta czego unikać sugeruje mi, że musi unikać lenistwa. Innymi słowy musi się od początku porządnie się uczyć. Pytanie czy poradzi sobie w nowej szkole: Tak, jeśli nie będzie się lenił. Jeśli się od początku przyłoży.

 

Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...