Skocz do zawartości

Dostawać kasę:))


madzik111

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry:)Witam serdecznie:)

Śniło mi się że koleżanka daje mi pieniążki( 300zł)Co oznacza dostawać od kogoś pieniądze?

Serdecznie pozdrawiam i proszę o odpowiedź.

Madzik. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra ja miałem sen dostałem od cioci banknot 3000zł a dwa miesiące póżniej wydałem na kompa tyle samo ,a pieniędzy od tej cioci chociarz ją spotkałem i zazwyczaj daje mi 10-20euro to tym razem nic mi niedała.co ty nato.miałem sen kiedys podobny sen że dostałem od koleżanki pieniądze i zamiast je dostac od nie to w rzeczywistości musiałem mniej więcej tyle wydac.to kiedy sen się spełni zależy tez o której się śnił.ten pirwszy sen śnił mi się ok.6 rano i spełnil sie po dwóch miesiącach

a ten drugi ok.10 rano.co o tym sądzisz?

 

[ Dodano: 2006-08-24, 16:18 ]

według mnie ta koleżanka to pozytywny wpływ który znaczy że wyda te pieniądze na coś potrzebnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie sporo chce Ci z siebie ofiarować - oddaje Ci swój czas i potencjał.
- el argento ma rację, chodzi o ten czas i potencjał, który Tobie umożliwi osiągnięcie Twoich celów, prościej rzecz ujmując chodzi o pomoc w Twoich sprawach. Pozdrawiam.

 

[ Dodano: 2006-08-24, 19:26 ]

P.S. Koleżanka mogła sie pojawić również tylko symbolicznie, więc nie zawężałabym interpretacji tylko do jej osoby, bardziej chodzi o czynnik wspierający z zewnątrz.

 

[ Dodano: 2006-08-24, 19:31 ]

dobra ja miałem sen dostałem od cioci banknot 3000zł a dwa miesiące póżniej wydałem na kompa tyle samo ,a pieniędzy od tej cioci chociarz ją spotkałem i zazwyczaj daje mi 10-
- myślę, że swojego kompa sfinansowałeś nie do końca z własnych środków pieniężnych, tylko ktoś Ci dołożył... i taki był sens tego snu. A co Ty na to? :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór:)

Tak, lubię tą koleżankę, jest w sumie moja przełożoną, ale się lubimy i nawet przyjaźnimy, wiele razy mi pomogła i na pewno bardzo dobrze mi życzy.

Pozdrawiam.

Madzik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...