Skocz do zawartości

Pomocy...


Ivka

Rekomendowane odpowiedzi

Boże, życie to jakiś koszmar, to jakaś tragifarsa.

Mój przyjaciel, którego kocham.. kocha inną. A ona wychodzi za jeszcze innego za mąż :( Ani on ani ja ani ona -nikt nie będzie szczęśliwy...

Czy ja śnię? Czy to jakaś telenowela? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

Ivka ja cale życie kochałam jednego, ale wszystko było pzreciwko nam. Był mi najlepszym przyjacielem ale życie potoczyło się inaczej. A w chwili kiedy nareszcie mogliśmy być razem, wzial i odszedł na zawsze. I co mam zrobić? Trzeba jakoś życ dalej, czekać aż ból się wypalli i... Taka karma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

Boli kiedy stoisz nad gropbem i zaciskasz pięści w bezilnej wściekłości. Bo nic zrobić nie mozesz. A w końcu zostawiasz kwiat, zapalasz znicz a wieczorem piszesz:

 

 

dotykam twego uśmiechu

przesuwam dłonią

po linii twych włosów

wygładzam nieco

zmiętą koszulę

pod palcem

wydaje się gładka

jak cała twoja postać

zatrzymana na fotografii…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.. racja.

Był czas że kiedy było mi źle to pisałam wiersze także i prowadziłam bloga. To troszkę pomagało.

Może czas do tego wrócić.

 

Heh Kamel, ja też tak mam. Zawsze uczucia lokowałam w najmniej odpowiednich osobach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam to HAHAH :D zawsze wyszukiwalem przeciwieństwa ;p i było jak grochem o sciane bo malo kto poznal maja wewnetrzna nature ;p ale cóz taki los, który sie musi odmienic ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

Ja nauczyłam się cieszyć dobiazgami. Także tym, ze dane mi było ponać co znaczy kochać. To ważne uczucie, bo choć nie dane nam było być razem, stworzyć rodziny, to jednak poznałam smak tego co naprawdę znaczy to uczucie. Co więcej przetrwało ponad 11 lat.

Potem przyszła ta wiadomość, bolało jak diabli, a potem przyszedł gniew, na niego, na los, na ten grób, na siebie, że może moglam jeszcze coś zrobić, powiedzieć, po nim nadszedł żal nad tym co było i nad tym czego nie będzie.

 

Ale jest jeszcze cale inne życie wokół. Trzeba je pzreżyć i czerpać z niego pełnymi garsciami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

Oraz sny....

 

upojona pragnieniem

otuliłam cię ciasnotą

kokonu rąk i nóg

tak boleśnie blisko

chłonęłam zapach

smak twej skóry

 

a ty koiłeś mnie

spokojem swoich oczu,

w których nigdy

nie zagościł gniew

 

a potem przyszedł świt

i przebudzenie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivka ja wierzę w to że jeśli człowiek dzieli się z innymi cierpieniem to go ujmuje, jeśli dzieli się radością to ją powiększa. Jeśli będziesz dzieliła się z innymi ludźmi godnymi zaufania swoimi problemami to sama dostrzeżesz, będą stawały się coraz mniejsze.

 

Teraz zwróciłam na to uwagę, że ludzie częściej dzielą się nieszcześciami niż radością z innymi, a może tych radości mają tak nie wie ... - nie sądzę. Wydaje mi się że w dzisiejszych czasach niewielu ludzi umie się CIESZYĆ np. z promyków słonka na twarzy, a to przecież potrafi dać wiele energii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłość to wolność ''A jednak jeżeli przestanę myśleć o miłości ,będę niczym'' ''Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,a milości bym nie miał,stałbym się jak miedz brzęcząca albo cymbał brzmiący...''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...