Jump to content

BAARDZO dziwny sen proszę o interpretację


Ania871

Recommended Posts

Ostatnio mój partner mnie zostawił (ja go kocham i mam nadzieję,że wróci) i miałam dziś z nim sen: Byłam chyba u niego w mieszkaniu z moją koleżanką, on przyszedł, był pijany, położył się na łóżku, nie chciał ze mną gadać, mówił,żebym sobie poszła, w ogóle tak mnie olewał. Weszła koleżanka,zapytała czy śpie tutaj, czy z nią. On odpowiedział jej, że ja śpie z nią. Nagle podłączył tel. do ładowarki( miał 2telefony), zapytałam, czy kupił nową kartę, on odp. "tak" i rzuciałam "ciekawe po co ci drugi telefon". Wtedy ten drugi telefon się włączył, wzięłam go do ręki, wyświetliły się połączenia i widziałam tam "MONIKA" i jakieś "niezłe hotele" coś takiego. Odłożyłam, on w tym momencie złapał mnie za szyję i tak jakby zaczął kręcić, co mnie bardzo bolało. Zapytałam, co robi a on,tak zupełnie normalnie,że chciał tylko spróbować...Trochę pokręcony ten sen.

Od rozstania mieszają mi się takie sny, raz,że jest między nami dobrze a raz właśnie takie dziwne. Jakiś czas temu śniło mi się,że wbijał strzykawki, jakiemuś gościowi, bo ten nie chciał czegoś powiedzieć. Jak mu zabrakło, to jakaś grubsza pani doniosła strzykawki(tam był jakiś żółty płyn), i mój były też chciał jej wbić tą strzykawkę, jak poprosiłam,żeby tego nie robił,bo ta pani nic nikomu na pewno nie powie, to podszedł i mi wbił tą strzykawkę w szyję... W takich momentach się budzę i zaczynam ciężko oddychać, zwykle te sny są nad ranem tak ok 4-5. Czy wie ktoś może, co te sny mogą oznaczać?

Przepraszam,że tak się rozpisałam.

Link to comment
Share on other sites

Guest winteer

Ania871

To raczej sny odreagowujące zaistniałą sytuację.

W pierwszym.. dziwi Cię jego zachowanie (był pijany).. prawdopodobnie uważasz że rozstanie było z jego winy (wyganiał Cię).. drugi telefon może oznaczać znajomość z inną kobietą.

W drugim uwidacznia się poczucie złości i nienawiści (żółty płyn - zupełnie jak wyrzucenie całej "żółci" aby komuś dopiec)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...