Skocz do zawartości

czego warto posłuchać?...


Watislav

Rekomendowane odpowiedzi

Lubię w ogóle piosenki, które zaczynają się spokojnie a potem jest ostra i głośna muzyka - z perkusją i gitarką basową :lol::lol:

 

[ Dodano: 2006-09-17, 20:12 ]

Dziś wpadła mi w ucho "Dzięki za serce Twe" Szymona Wydry & Carpe Diem. Ściągnęłam zaraz i teraz wyje w niebogłosy razem z głośniczkami :lol::lol:

 

[ Dodano: 2006-09-18, 20:15 ]

Z kolei teraz podśpiewuję z Kasią Klich "Calvados" - tak pięknie brzmi ta piosenka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast znam ale nie przepadam. Lubię piosenki wpadające w ucho, a tego nie da się za bardzo ponucić :lol::lol: Podobała mi się ich jedna starsza piosenka, która leciała w radio swego czasu. Posłuchac posłucham ale bez większych uniesień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast znam ale nie przepadam. Lubię piosenki wpadające w ucho, a tego nie da się za bardzo ponucić :lol::lol: Podobała mi się ich jedna starsza piosenka, która leciała w radio swego czasu. Posłuchac posłucham ale bez większych uniesień.

 

Każdy ma inny gust, lubi co innego... Ja uwielbiam śpiewać piosenki Closterkellera^^.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie... czy z powodu zamiłowania do tego gatunku myzki, której bądz co bądz słuchac należy dość głośno ... sąsiedzi nie mają Cię jeszcze dosyć? Bo mnie mnie chyba tak ihihihih

Na szczeście nie mieszkam w bloku. Żyję w pięciotysięcznym mieście w domku i dobrze mi z tym :) Więc zwykle mogę słuchać muzyki głośno, a jak akurat jestem sam to nieraz włanczam na cały regulator :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczeście nie mieszkam w bloku

 

Miałam ten konfort przez wiele lat, ostatno niestety wpadałam na "świetny" pomysł by się przeprowadzić. Niestety ... nie mogę się przyzwyczaić że tego ze tu "ściany mają uszy" więc chyba sąsiadom pozostaje przyzwyczaić się do moich nawyków ihihhihi

 

[ Dodano: 2006-09-01, 21:30 ]

Komfort* ... sorry za byka :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

A ja mieszkam w bloku i mogę włączyć głośno muzyke oraz mogę nawet zagrać na pianinie (nawet wtedy podsłuchują pod drzwiami, ale wtedy gdy gra mój brat) ;) i na szczeście mam takich sąsiadów, że im to nie przeszkadza, bo oni robią to samo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj kupiłam sobie na wyprzedaży płytę Formacji Nieżywych Schabuff... i "męczę" któryś raz z rzędu "Żółty Rower"... rewelacja, uwielbiam tę piosenkę. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a za mna wiecznie motyw przewodni z "miasta aniolow" w radio ktorego link widac widac powyzaj, zawsze graja moja ulubina piosenke kilka razy dziennie, przewaznie wieczorami :) gdy rozmawiam z panna :)

druga ulubiona piosenka jest Martika "love that should be done" pewnie nikt nie wie o czym mowie, jakos nikt tej piosenki nie pamieta z moich znajomych...hmmmmm

 

[ Dodano: 2006-09-03, 22:00 ]

pomylke prostuje

martika z alubumu martikas kitchen "Love…Thy Will Be Done" jak podaje wikipedia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka
druga ulubiona piosenka jest Martika "love that should be done" pewnie nikt nie wie o czym mowie, jakos nikt tej piosenki nie pamieta z moich znajomych...hmmmmm

 

tej piosenki niestety nie kojarze :( nie wiem czemu - być może dlatego, że jest ona mało znana. za to samą wokalistkę kojarze i bardzo dobrze pamiętam piosenke "Toy soldiers" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochana ty moja!!!!! spelnilas moje najskrytsze marzenia!! bo teledysk nalezy do jednych z moich ulubinych rowniez!

jak moge sie odwdzieczyc??

nie widzilam tego videoklipu wieki cale!

jakosc nie najlepsza a;e nie ma co marudzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martika z alubumu martikas kitchen "Love…Thy Will Be Done" jak podaje wikipedia
- piosenka jest rzeczywiście piękna, dobrze ją pamietam... choć już dawno nie miałam okazji słyszeć. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bahia1 mamy tą piosenkę w całości (tylko jest to teledysk, ale myślę, że to nic), a oto link do niej:
mala jak mi znajdziesz motyw przewodni "" miasta aniolow"" to po stopach bede calowac ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta piosenka jest świetna

na pewno slyszalas ja wczesniej...to jedna z moich najulubienszych :)

polecam tez muzyke z filmu "wicker park" sam film tez polecam...bardzo dobry

niech Cie nie zwiedzie to ze przedstawiany jest jako pochodna sensacji...ale powiem ze zaskakuje!

http://music.yahoo.com/track/2068683 to moja ulubina piosenka z tego filmu "maybe tomorrow" videaclip nie za specjalny ale muzyka daje rade jak dla mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

polecam tez muzyke z filmu "wicker park" sam film tez polecam...bardzo dobry

niech Cie nie zwiedzie to ze przedstawiany jest jako pochodna sensacji...ale powiem ze zaskakuje!

http://music.yahoo.com/track/2068683 to moja ulubina piosenka z tego filmu "maybe tomorrow" videaclip nie za specjalny ale muzyka daje rade jak dla mnie :)

 

Oglądałam ten film :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

Film nie był zły, był fajny, ale lepsza była w nim muzyka.

A ja polecam obejrzeć film "Zielona mila" z Tomem Hanksem - ten film był świetny :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bylam na koncercie OSTR wczoraj...a;e mnie na kolana nie powalil! wole kalibra 44 i abradaba...serce mi sciska jak ich slysze, bo teksty maja przednie, bylam juz 2 razy na koncertach powyzszego w londynie oczywista sprawa...

jakos w polsce tylko na punck'a chodzilam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że panuje tu klimat lekkich i popowych pieśni. Ja, niestety, a może stety, nie przepadam za popem a już radia Zet, to nie cierpię - ale to nie tyle ze względu na muzykę puszczaną w radiu, co częstotliwość puszczania "hitów". Taki katowanie słuchacza jedną, czy dzwiema piosenkami cały dzień może obrzydzić nawet najfajniejszy kawałek. Tylko nie pytajcie skąd to wiem, skoro nie słucham - współlokatorka męczyła mnie Zetką codziennie.

Wolę cięższe brzmienie i na pewno piosenki Wydry do tej grupy nie należą :lol: . Oczywiście nie mówię, że nie lubię Wydry (od czasu do czasu słucham). Od razu dodam, że nie ubieram się na czarno i nie noszę pieszczoch na szyi :lol:

Słucham także rocka i bluesa.

 

Nie odbierajcie mojego postu na atak na wasze muzyczne upodobania, bo przecież o gustach się nie dyskutuje :wink:

 

[ Dodano: 2006-09-21, 00:50 ]

Sorki, że nie podałam swoich typów. Z tych lżejszych, proponuję piosenkę Godsmacka - Hollow - jest to taka balladka, przyjemna a i temat piosenki jest dość popularny :wink:

Jutro wrzucę link, mam nadzieję, że utworek będzie się wam podobał i proszę o komentarz, negatywne też mogą być :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wsłuchałaś się w tekst, czy tylko mówisz o melodii? Nacechowanie melodii tekstem jest bardzo ważne i nabiera ona czasem większego znaczenia dzięki niemu :)

Chciałabym zobaczyć Twoją minę AnnoS kiedy usłyszałabyś coś z mocniejszych klimatów, np. Opetha, z początków twórczości :lol: Sądząc po Twoich upodobaniach, jeśli chodzi o muzykę, to pewnie byś się rozpłakała, hihi. Ale oczywiście nie widzę w tym nic złego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

Jak masz tłumaczenie albo masz ochotę opowiedzieć, to poproszę

 

Ja mam przetłumaczenoną tą piosenkę :mrgreen:

 

[ Dodano: 2006-09-21, 19:38 ]

A oto i ono:

Godsmack "Hollow"

 

Jeszcze jeden krok i mógłbym spaść

Jeśli to by się stało czy miałoby znaczenie?

Nie mogę powiedzieć czy powinienem zostać czy odejść

To samo stare zdjęcie jest takie puste

Skąd ktokolwiek może widzieć co jest dla mnie najlepsze

Kolejna strona którą obracam we wstyd

I moje decyzje rzucają mnie na kolana

Potrzebowałem kogoś kogo mógłbym obwinić

 

Czuję się tak pusty

Czuje się tak pusty

Czas by zrobić to co jest dla mnie najlepsze, wierzę ze mogę się zmienić

 

Pewnego razu w zniszczonych marzeniach

Odbicia którym nie mogę stawić czoła

Więc wstrzymaj oddech i wypowiedz za mnie życzenie

Zabierz mnie do lepszego miejsca

Czas zawsze po prostu mijał

Nigdy nie czekał na mnie

Gdybym mógł zrobić to wszystko jeszcze raz

Nie zmieniłbym ani jednej rzeczy

 

Czuję się tak pusty

Czuje się tak pusty

Czas by zrobić to co jest dla mnie najlepsze, wierzę ze mogę się zmienić

 

Tłumaczenie wzięłam ze stronki: http://popolsku.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam przetłumaczenoną tą piosenkę
- może to wina tego tłumaczenia, ale jak dla mnie w tekście jest sporo sprzeczności, on nie jest spójny. Chodzi mi zwłaszcza o to:
Czuję się tak pusty

Czuje się tak pusty

Czas by zrobić to co jest dla mnie najlepsze, wierzę ze mogę się zmienić

w porównaniu z tym:

Gdybym mógł zrobić to wszystko jeszcze raz

Nie zmieniłbym ani jednej rzeczy

I rodzi się pytanie - po co? Aby znowu znaleźć się w poczuciu pustki?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

Rito mnie się nie pytaj - nie ja to tłumaczyłam (podałam strone, na której owo tłumaczenie jest)

 

przyznam się bez bicia nie przeczytałam tego tłumaczenia a samej mi się nie chciało (wiem lenistwo nie popłaca)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rito mnie się nie pytaj - nie ja to tłumaczyłam (podałam strone, na której owo tłumaczenie jest)

 

przyznam się bez bicia nie przeczytałam tego tłumaczenia a samej mi się nie chciało (wiem lenistwo nie popłaca)

- truskawka, ale to nie o to chodzi, kto tłumaczył. Zadaję pytanie, bo chcę to zrozumieć - czy tylko ja widzę ten niuans, czy kogoś innego też to zastanowiło? Ja po prostu lubię rozumieć... wszystko. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka
truskawka, ale to nie o to chodzi, kto tłumaczył.

 

:oops: źle zrozumiałam.

 

Zadaję pytanie, bo chcę to zrozumieć - czy tylko ja widzę ten niuans, czy kogoś innego też to zastanowiło?

 

nie tylko ty to widzisz ja to teraz zauważyłam jak przeczytałam przetłumaczony tekst piosenki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę interpretacji wierszy po dziś dzień :lol::lol:

Widac jak byk, że człowiek piszacy tekst przeżył coś, bądź przeżywa i chce o tym zapomnieć. Wie, że źle zrobił ....dlatego czuje się pusty w środku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac jak byk, że człowiek piszacy tekst przeżył coś, bądź przeżywa i chce o tym zapomnieć. Wie, że źle zrobił ....dlatego czuje się pusty w środku
- nagadałaś się, nagadałaś... a nadal z tego nic nie wynika. Spojrzałaś na zestawienie tych dwóch sformułowań, które przytoczyłam? Tyle co napisałaś - wiadomo po przeczytaniu pierwszego, ale co z drugim, mądralo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wolę to tłumaczenie :)

Jeszcze jeden krok i mógłbym spaść

Jeśli to by się stało, czy miałoby znaczenie?

Nie mogę powiedzieć czy powinienem zostać czy odejść

To samo stare zdjęcie jest takie puste

Skąd ktokolwiek może widzieć co jest dla mnie najlepsze?

Kolejna strona którą obracam we wstyd

I moje decyzje rzucają mnie na kolana

Potrzebowałem kogoś kogo mógłbym obwinić

 

Czuję się tak pusty

Czuje się tak pusty

Czas by zrobić to co jest dla mnie najlepsze, wierzę ze mogę się zmienić

 

Pewnego razu w zniszczonych marzeniach

Odbicia którym nie mogę stawić czoła

Więc wstrzymaj oddech i wypowiedz za mnie życzenie

Zabierz mnie do lepszego miejsca

Czas zawsze po prostu mijał

Nigdy nie czekał na mnie

Gdybym dostał jeszcze jedną szansę

Nie zmieniłbym niczego…

 

Czuję się tak pusty

Czuje się tak pusty

Czas by zrobić to co jest dla mnie najlepsze, wierzę ze mogę się zmienić

Oczywiście są tu różne błędy, bo ktoś chciał chyba przetłumaczyć piosenkę zbyt dosłownie. A przysłowie głosi: "Z kobietami, jak z przekładami: piękne nie są wierne, a wierne nie są piękne", w tym przypadku chodzi o przekłady, a nie kobiety :lol:

Ale tak to jest z amatorskimi tłumaczeniami tekstów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już zaczęło się od radia, to najczęściej słucham Eski Rock, ale odbiera mi tylko w od ok. 60 km od Poznania, a najlepsze kawałki lecą nocą. Czasami też Antyradio.

A moje ulubione radio internetowe, to Native Radio (http://www.nativeradio.com). Czasami leci tam naprawde piękna indiańska muzyka, a czasami włączą jakieś nowoczesne badziewia.

 

A z płyt polecam posłuchać "Avantasia - The Metal Opera". Nie jest wielu tych, którym się to podoba, ale tak to już jest z taką muzyką. Lubię ją szczególnie za teksty ruszające wyobraźnią i skłaniające do szukania prawdy na własną rękę. Na początek proponuję ściągnąć sobie 14 minutowe "The Seven Angels", bo zawiera w sobie klimat całej płyty.

"Historia tego podwójnego koncept albumu opowiada o Gabrielu młodym mnichu, który próbuje znaleźć odpowiedzi na dręczące go pytania, szuka sensu istnienia. W sumie na obu albumach pojawiają się takie gwiazdy jak: Henjo Richter (Gamma Ray), Markus Grosskopf (Helloween),Kai Hansen (założyciel Helloween, Gamma Ray), Michael Kiske (ex. Helloween), Alex Holzwarth (Rhapsody), David de Feis (Virgin Steel), Sharon Del Adel (Within Temptation), Ralf Zdiarstek (chórki w Edguy), Andre Matos (Angra),Timo Tolkki (Stratovarius), Bob Catley (Magnum), Eric Singer (Kiss), Jens Ludwig no i oczywiście Tobias Sammet."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

A z płyt polecam posłuchać "Avantasia - The Metal Opera". Na początek proponuję ściągnąć sobie 14 minutowe "The Seven Angels"

 

Posłuchałam mały fragment tej piosenki i mi się podoba :grin:

 

A teraz przesłuchuje fragmenty wszystkich piosenek z tego albumu i muszę powiedzieć podoba mi się i to nawet bardzo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

http://video.google.com/videoplay?docid=3277437607846206398&q=extreme+more+than+words

otoz i nastepna moja ulubiona piosenka bo slowa :)

 

Saying I love you

Is not the words I want to hear from you

It's not that I want you

Not to say, but if you only knew

How easy it would be to show me how you feel

More than words is all you have to do to make it real

Then you wouldn't have to say that you love me

Cos I'd already know

What would you do if my heart was torn in two

More than words to show you feel

That your love for me is real

What would you say if I took those words away

Then you couldn't make things new

Just by saying I love you

 

More than words

 

Now I've tried to talk to you and make you understand

All you have to do is close your eyes

And just reach out your hands and touch me

Hold me close don't ever let me go

More than words is all I ever needed you to show

Then you wouldn't have to say that you love me

Cos I'd already know

 

What would you do if my heart was torn in two

More than words to show you feel

That your love for me is real

What would you say if I took those words away

Then you couldn't make things new

Just by saying I love you

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A to moja kochana Macy Gray:

Many times I've been told that I should go

but they dont know

what we got baby

then they not see the love in you

but love i do

and i'm staying right here

 

ummm sweet sweet baby life is crazy

but there's one thing

i am sure of

that I'm your lady

always baby

and I love you now and ever

 

Suga wishes dont change what is real

or how it feels in the bad times

forever he is, he's mine all the time

and we get by with our true love

 

ummm sweet sweet baby life is crazy

but there's one thing

i am sure of

that I'm your lady

always baby

and I love you now and ever

 

ummm sweet baby life is crazy

but there's one thing

i am sure of

that I'm your lady

always baby

and I love you now and ever

 

I bet would I ever find, my sweet

just a true love, my sweet

that we come this far together

I bet so I'm here to stay

cos without you baby

I cant go any further

 

ummm sweet baby life is crazy

but there's one thing

i am sure of

that I'm your lady

always baby baby

mah mah ever mah mah ever mah mah sweet sweet baby

life is so sweet with you

sweet with you

sweet

sweet with...

(macy fades away)

 

 

Uwielbiam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

bahia1, dołączam do grona rozryczanych.... , ale szczęśliwych, to takie dziwne uczucie jak zobaczysz coś pięknego , jestem wtedy taka uduchowiona, głębiej oddycham i ....płaczę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientujesz sie, co to jest?

pewnie ze wiem!! http://disney.go.com/disneypictures/castle/

malo tego, znam inna historie tego samego autora zachwalalam ja juz kiedys tutaj "spirited away"warto ta nazywa sie jak sama nazwa wskazuje "howl's moving castle" hayao miyazaki to moj ulubiony tworca od niedawna

a moj ex-alex(moj dostep do filmow wszelakich...dokladnie takich jak lubie i nie tylko) ma to i juz mi obiecal :mrgreen: ha!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieks :D

Lubue anime, a ta wydała mi się niezwykle interesująca.

 

No i masz Ci los, wzięło mnie.

To juz nie tyle mnie zainteresowało, co zaintrygowało i po prostu wzięło.

Z tego co czytam film ma bardzo dobre recenzje (mimo że adaptacja niezbyt wierna). Wprawdzie z moją rozdzielczościa monitora niemal oślepłam czytając czcionke na polskiej stronie. Moje łzy i poświecenie nie pójdą na marne. Stanę na rzęsach, a zdobęde ten film :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja i ja i ja! naprawde polecam tego autora! jesli lubisz anime bedziesz absolutnie oczarowana!!! koniecznie dostan "ksiezniczke mononoke"!!! o bosze jak warto!!! a ja ogladalam "spirited away"chyba ze 100 razy

http://www.youtube.com/watch?v=9n4yYtea_jQ

 

[ Dodano: 2007-02-28, 23:11 ]

ten clip nie oddaje klimatu tego filmu...a film jest dobry, ta piosenka nie pojawia sie w filmie...muzyka jest swietna choc inna

 

[ Dodano: 2007-02-28, 23:26 ]

http://www.youtube.com/watch?v=jHIeYJKIypc

princess

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Spirited słyszałam i również wiele dobrego, ale jakoś ciągle nie miałam okazji obejrzeć...

Na szczescie jest łatwiej dostępny :D

A ja jak zachoruję na jakiś film, to spod ziemi go wyciąnę :D

Dzieki Basienko. Uwielbiam takie cele :D

 

[ Dodano: 2007-03-01, 00:43 ]

Fiu fiuuiuu !!!

Znalazłam na Allegro. 37 zeta najtańsze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wam powiem, że był taki czas, ze nie przepadałam za Stingiem. Zawsze szanowałam jego talent i to, że nie jest komercyjnu, ale jego muzyka do mnie nie trafiała. Jak był po raz pierwszy w Polsce miałam nawet możliwość iść na koncert - za frico w pierwszych rzedach

I na łysą murwe, nie poszłam !!! No bo po co? Uznałam, że skoro jego muzyka mi nie leży, to po co czas marnowac na koncert bejsbolsk8.gifbejsbolsk8.gifbejsbolsk8.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

No to moje ulubione pioseneczki w teledyskach:

 

http://www.youtube.com/watch?v=x9YhXM0hdT0 :mrgreen: :mrgreen:

 

http://www.youtube.com/watch?v=n8RtmgmXK80

 

no i koncertowa wersja ;)

 

http://www.youtube.com/watch?v=WL9veQWVWd8

 

:mrgreen:

 

[ Dodano: 2007-03-01, 20:54 ]

jeszcze to obejrzyjcie: http://www.youtube.com/watch?v=zRlow1A-COU - jest super :mrgreen: :mrgreen: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

wlasnie wrocilam z koncertu...nie pytajcie jakiego bo nie wiem...to bylo w bar-clubie...weszlam tam na drinka i zostalismy tam 4 godz, bylo swietnie...dawno juz nie bylam na koncercie gitarowym...poezji spiewanej...rocka...muzyki irlandzkiej...i nie wiem czego jeszcze

bylo warto posluchac

gdy wychodzilismy, a siedzielismy na kanapach w tyle sali, nie widzielismy wiec jak wygladali kolejni wykonawcy,zauwazylam, ze koles, ktory spiewal mial zabarne zielone podkolanowki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Moim ulubionym stylem muzyki jest Black i Death metal, a także Rock. Z zagranicznych zespołów najbardziej lubie In Flames, Iniquity oraz Linkin Park, natomiast z polskich stary dobry perfekt i lady pank a także Frontside oraz Vader.

 

Iniquity:

Vader : http://www.youtube.com/watch?v=w24wgxbnr8g

In flames : http://www.youtube.com/watch?v=CgipbAdOZkI http://www.youtube.com/watch?v=xq-ZIyxrNd4

 

Frontside:

 

To by było na tyle:):):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

hmm ostatnio przewaznie slucham muzyki 30 seconds to Mars , pierwszej plyty zwlaszcza...

 

a tu kilka ich klipow wartych uwagi (zwlaszcza 2 ostatnie wyrezyserowane prze wokaliste bandu) wg mnie :P

 

http://www.youtube.com/watch?v=HpoEp7IEZRo

 

http://www.youtube.com/watch?v=ccZhTby5IdU

 

teledysk zainspirowany "Lsnieniem" S.Kubricka ... http://www.youtube.com/watch?v=mPmZVRFQwL0

 

http://www.youtube.com/watch?v=ztRBrnCs4dc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Gość Vanilia22

Myślę że warto posłuchać Enya- jej głos mnie uspokaja. Wcześniej nie interesowałam się tą muzyką. Polecam tytuł: Athair Air Neamh z Władcy Piercienia:) Boska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mother Earth" Within Temptation :grin:

 

A tak w ogóle apropo's utworów muzycznych. Wierzcie lub nie, ale kiedy w radio słyszę piosenkę zespołu Queen, to dla mnie dobry omen. Wiem, że to co trudne przede mną zawsze się powiedzie, a i cały dzień potrafi być udany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...

Olivier Shanti - Sacral Nirvana > YouTube - Oliver Shanti & Friends - Sacral Nirvana + wheat circles

 

Pozytywna wibracja? To zobaczcie to > KOTOKO - Bright Wigs sciągniecie z >

4shared - free file sharing and storage - share folder - My 4shared

Kojarzcie ten kawałek z wysoką wibracją w kolorze jasny kojący niebieski.

 

Pozatym jeszcze moge polecić muze z mojego chomika > Chomik STRusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Napewno warto posluchac zespolu z Mali o nazwie Tinariwen. Sa to nomadowie ludu Tuareg zyjacy przdeszystkim na pustynii. muzyka niesamowita. widzialem ich 2 razy na zywo i czekam na wiecej.

 

Oczywiscie rowniez zachecam do sluchania muzyki klasycznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...