Skocz do zawartości

Torebka


sansimila

Rekomendowane odpowiedzi

Śniły mi się wiszące na drzewach czarne damskie torebki. Niejako miałam je znajdowac, bo to był jakiś konkurs. Moze ktoś pomoże mi w interpretacji tego snu? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spotkarz albo już masz faceta który jest kobieciarzem i cie zdradza z wieloma kobietami
- marco, po pierwsze jeżeli tłumaczysz, to rób to z sensem, a nie na podst. własnych dość chorych przemyśleń (chorych, bo chodzi Ci tylko o to, aby ktoś się poczuł gorzej). Po drugie - zaglądaj do słownika, Twoje błędy są straaaaaaaaaaaaszne. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rita nic tym postem nie wniosłaś ; )

 

sansimila ujawnij może więcej szczegółów, być może ułatwi to interpretacje.

Choć możliwe że jest to kolejny sen z serii tych nic nie znaczących ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rita nic tym postem nie wniosłaś ; )
- owszem, wniosłam... ale nie jesteś zbyt bystry, aby to dostrzec.

 

[ Dodano: 2006-08-24, 20:02 ]

Choć możliwe że jest to kolejny sen z serii tych nic nie znaczących ?
- nie istnieją sny nic nie znaczące... każdy coś znaczy, mimo iż różnia się kalibrem. No chyba, że dla Ciebie wartościowe są jedynie proroctwa :cool: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro jestes taka doskonała to czemu sama jej nie pomogłaś z interpretacją tego snu tylko mnie krytykujesz.Krytykowac każdy potrafi ,ja interpretowałem na podstawie sennika a nie chorych przemyśleń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro jestes taka doskonała
- to Ty powiedziałeś, a ja przez skromność nie zaprzeczę :cool: .
Krytykowac każdy potrafi
- owszem, ale nie każdy trafia krytyką w sedno :lol: . Pozdrawiam.

 

[ Dodano: 2006-08-24, 20:50 ]

ja interpretowałem na podstawie sennika a nie chorych przemyśleń
- a z czystej ciekawosci zapytam... szukałeś pod hasłem drzewo, czy torebka? Czy może... czarna? :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, ze wywiązała się tu mała debata.

 

więcej szczegółów? niektóre z nich otwierałam i wyjmowałam z nich jakies liscie, złożone jakby w kratkę. wiem, brzmi to abstrakcyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do drzewa ,torebki i czarna.odp:tak sprawdzałem

 

[ Dodano: 2006-08-24, 21:48 ]

zawartośc torebki to możliwości ,potencjał wartośc owej kobiety

ale {Rita może się zemną niezgodzic z tym}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do drzewa ,torebki i czarna.odp:tak sprawdzałem
- to podaj jakie analogie odnalazłeś, a ja zobaczę, czy sprawnie połączyłeś je w całość :cool: . Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drzewo w życiu kobiety oznacza mężczyzne czasem ojca,widok drzewa to zazwyczaj znak szczęścia

ale były tam czarne torebki ,sam czarny kolor jak wiadomo zawsze oznacza rezygnacje,żałobę,zależ jeszcze czy kolor był matowy czy połyskliwy ,czarny przedmiot symbolizuje to od czego powinno się oderwac w życiu ,torebka oznacza kobietę,jeśli ta torebka była by tej osoby która ją znalazła to zawartosc tej torebki oznacza odzyskanie wiary w siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drzewo w życiu kobiety oznacza mężczyzne czasem ojca,widok drzewa to zazwyczaj znak szczęścia

ale były tam czarne torebki ,sam czarny kolor jak wiadomo zawsze oznacza rezygnacje,żałobę,zależ jeszcze czy kolor był matowy czy połyskliwy ,czarny przedmiot symbolizuje to od czego powinno się oderwac w życiu ,torebka oznacza kobietę,jeśli ta torebka była by tej osoby która ją znalazła to zawartosc tej torebki oznacza odzyskanie wiary w siebie

- hmmm, trzeba mieć naprawdę "mocną" wyobraźnię, aby na podstawie tych symboli w przedstawionym rozumieniu, stworzyć coś takiego:
spotkarz albo już masz faceta który jest kobieciarzem i cie zdradza z wieloma kobietami

Możesz mnie oświecić i wyjaśnić swój tok myślenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak: torebki te nie były moje, miały kolor połyskliwego czarnego. wiem, ze chciałam je zdejmowac z tych drzew, nawet kilka zdjęłam, ale potem brat powiedział mi, ze mam ich nie zdejmować :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...