Jump to content

ból we śnie, postacie widziane po przebudzeniu


klejnot

Recommended Posts

Witam

 

Od pewnego czasu nawiedzają mnie koszmary, a właściwie rzeczy które widzę bezpośrednio po przebudzeniu się w środku nocy.

 

Pół roku temu śnił mi się sen w którym byłem kolonistą ameryki.

Fabuła snu toczyła się w pałacyku ojca kobiety o którą się starałem, pokój w którym przebywałem był cały pokryty złotymi ornamentami np: (złote lustra, fortepian krzesła itd...)

Ojciec tej dziewczyny kazał mi grać na fortepianie, grałem na nim i paliłem cygaro.

Dziewczyna(córka tego faceta) była ubrana w tradycyjny dla tej epoki kostiumie(co dziwne we śnie, jak i po przebudzeniu byłem nadal w niej zakochany(:/), ale do meritum...

Gdy się przebudziłem zobaczyłem siedzącą obok mojego łóżka kolonistkę(zacząłem się drzeć i moja mama przyszła ze swojej sypialni.

 

Kolejny sen był 2 tygodnie przed samobójstwem mojego taty, śniło mi się właśnie jego samobójstwo , obudziłem się i zobaczyłem starą babę stojącą przy wyjśćiu z mojego pokoju zacząłem się drzeć i znowu matka przyszła.

 

Wszystko się nasiliło gdy mój tata się zastrzelił, zacząłem widzieć w nocy między około 3 rano, 6 ludzi stojących wokół mojego łóżka, wszyscy na czarno ubrani(miałem kilkakrotnie takie przeżycie).

Poza tym zacząłem czuć ból budząc się w nocy, np: raz wydawało mi się że ktoś mnie dusi nie mogłem nic wydusić z siebie, czułem piekielny ból w klatce piersiowej.

 

Ostatnio a właściwie a dokładnie w te wakacje, miałem sen(sen jak każdy, dziwny, ale nei straszny, śniło mi się wzgórze (takie angielskie przedmieścia) stare samochody, moja wychowawczyni(jest to osoba której się boję), i w pewnym momencie zapadła ciemność i usłyszałem wierszyk ,,gdy nadejdzie blada śmierć poczujesz co to znaczy życia kres" i za każdym razem gdy zostało wypowiedziane ostatnie słowo czułem piekielny ból całego ciała i taki (jakby pisk), jak by ciśnienie(nie wiem zresztą )

 

A teraz najświeższe ubiegłej nocy śnił mi się obrzydliwie zaniedbany dom w którym mieszkałem, sen był nawet przyjemny bo uprawiałem w nim sex z fajną blondynką , ale nie nw tym rzecz.

W śnie miałem skrzynie do które gdy się włożyło jakiś przedmiot , ona określała czy on jest przeklęty, włożyłem do niego swój dziennik(nie prowadzę w rzeczywistości dziennika) i usłyszałem straszliwy wrzask który sprawiał że cierpiałem(straszliwy ból czułem) i się obudziłem.

 

Co om tym sądzicie? czy jest zemną żle??

 

i jeszcze jedno , gdy wkładali do grobu trumnę mojego ojca, ona się otworzyła(co to oznacza?)

 

pozdrawiam

 

ps nie robie sobie jaj

Link to comment
Share on other sites

Guest winteer

Przedewszystkim przyjmij wyrazy współczucia z powodu straty.

Nie powiedziałabym że źle, ale Sny są najwidoczniej wynikiem traumy jaką przeszedłeś (włącznie z tym o dziewczynie i kolonistach - symbol ojca) i właśnie to odzwierciedla sie w Twoich snach.. w każdym razie przewagę biorą negatywne emocje (np złość bezradność na to co się stało).. możliwe że to sygnał abyś poszukał pomocy i wsparcia dla siebie, ponieważ badzo silnie odczuwasz to co sie stało.

Otwarta trumna sugeruje że prawdopodobnie nie pogodziłes sie z odejściem ojca.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...